Mielczarek poprowadził Akadeimków do zwycięstwa

Redakcja
Krzysztof Mielczarek poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa w ostatnim meczu.
Szczecinianie pokonali we własnej hali AZS Kutno 79:66 (23:13, 20:16, 17:22, 19:15). Gospodarze prowadzili w tym pojedynki od początku do samego końca.

Szczecinianie już po pierwszej kwarcie mieli 10 punktów przewagi nad rywalami. W drugiej części goście zagrali nieco lepiej i AZS wygrał tę część 4 punktami i schodził na przerwę ze sporą przewagą.

W trzeciej kwarcie spotkanie koszykarze z Kutna rzucili się do odrabiania strat. Był to jedyna część meczu, którą udało im się wygrać, ale odrobili zaledwie 5 punktów i AZS dalej miał bezpieczną przewagę. W ostatniej kwarcie szczecinianie postawili kropkę nad "i" wygrywając ostatecznie 79:66.

Najskuteczniejszy w tym meczu był Krzysztof Mielczarek, który zainkasował 26 punktów. Nieco krócej w tym meczu grał lider drużyny Łukasz Pacocha, który spędził na parkiecie prawie 28 minut, ale i tak zdobył 13 punktów co było drugim wynikiem w drużynie.

AZS Radex Szczecin - AZS WSGK Kutno 79:66 (23:13, 20:16, 17:22, 19:15)
AZS: Mielczarek 26, Pacocha 13, Zarzeczny 10, Nitsche 8, Majcherek Michał 7, Sudowski 5, Dudek 4, Pytyś 4, Raczyński 2, Wochna, Balcerek, Bąk.