MKTG SR - pasek na kartach artykułów

ME w Pływaniu zobaczymy na telebimach

Andrzej Kus
Mistrzostwa Europy w Pływaniu zobaczymy na telebimach
Mistrzostwa Europy w Pływaniu zobaczymy na telebimach Andrzej Szkocki
Ostatnie bilety na mistrzostwa będzie można kupić dzisiaj na pływalni od godziny 15:30. Dla tych, co nie będę mieli szczęścia ustawiono dwa telebimy.

Już dzisiaj, choć nieoficjalnie zaczynamy wielkie wydarzenie - Mistrzostwa Europy w Pływaniu. Dla tych, co nie dostali biletów organizatorzy przygotowali niespodziankę. Przed Floating Areną ustawiono dwa telebimy. Na nich transmitowana będzie czwartkowa ceremonia otwarcia, oraz finały.

- Ogólnie będą dwa telebimy na parkingu przed basenem oraz dwa w pływalni - mówi Krzysztof Bobala organizator wydarzenia. - Nie wiem czy ludzie przyjdą oglądać. Z pewnością ekrany będą dużą atrakcją oraz punktem informacyjnym. Basen otwieramy dla w środę o godzinie 9. 30 minut później rozpoczynają się biegi eliminacyjne. Aż do południa, wtedy goście zostaną poproszeni o opuszczenie trybun, będzie sprzątanie, a wejdą ponownie o godzinie 17.

Jest jeszcze szansa, że dostaniemy bilety. Zostało ich bardzo niewiele. Rozprowadzane będą od godziny 15 na basenie w punkcie informacyjnym.

Problem może być z parkingami. Goście specjalni, czyli VIP-y zostawią auta na boisku technikum budowlanego. Pozostali muszą szukać miejsc na Jasnych Błoniach, czy przy centrum handlowym Fala.

- Uroczyste otwarcie mistrzostw odbędzie się w czwartek o godzinie 16:30. Potrwa 15 minut, ale nie należy spodziewać się żadnego tańca ludowego. Przygotowujemy multimedialne widowisko. Coś, co z pewnością każdemu się spodoba - mówi Bobala.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński