Mamy mistrza!

maf, 14 grudnia 2004 r. Fot. Sławek Ryfczyński
Artur Salawa - osiemnastoletni zawodnik klubu Karate Kyoukushin - został Mistrzem Polski Juniorów.

Tytuł wywalczył podczas sobotniego turnieju w Głogowie. W zawodach startowało ponad 160 zawodników z 67 klubów z całego kraju.

Oprócz Artura świnoujski klub Karate Kyoukushin reprezentowała też 19-letnia Magda Ilczuk. Zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal w light contacie, natomiast w kategorii KATA zajęła piąte miejsce.

- To ogromny sukces. W końcu nie każdy ma mistrza Polski - cieszy się Paweł Sujka, który razem z Dariuszem Bielskim prowadzą klub Karate Kyoukushin.