Mała zadyma podczas meczu Cracovii z Pogonią [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pojedynek ligowy Cracovii z Pogonią Szczecin skończył się remisem 1:1. Na trybunach pseudofani obu stron także próbowali się ze sobą zmierzyć i tu chyba także było na remis.

Spotkanie z Cracovią nie było tak ciekawe, jak to w pierwszej wiosennej kolejce z Piastem Gliwice. Mecz w Krakowie był bardziej wyrównany i remis jest tu chyba sprawiedliwym wynikiem. W Krakowie rzecz jasna stawiła się także spora grupa osób wspierających Portowców. Kibice obu klubów od wielu lat mają ze sobą na pieńku i choć w ostatnich sezonach pojedynkowali się głównie na chamskie przyśpiewki na trybunach, to w niedzielę wyszli poza te ramy.

Spotkanie nie wszystkim mogło się w pierwszej połowie podobać, stąd być może próba sforsowania sektora buforowego na stadionie Cracovii. Aktywni byli pseudokibice obu stron, siatka ich odgradzająca niemal puściła i do akcji musiała wkroczyć ochrona oraz policja, używając gazu. Po kilku minutach zadymę zastopowano i mecz mógł się dalej toczyć, bez konieczności jego przerywania.