MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mała Miss i Mister: Prowadzą Anastazja i Piotr

(ta)
W kategorii Mały Mister na prowadzeniu jest obecnie Piotr Bigus ze Szczecina.
W kategorii Mały Mister na prowadzeniu jest obecnie Piotr Bigus ze Szczecina. Czytelnik
Trwa głosowanie w naszym plebiscycie dla dzieci Mała Miss i Mały Mister. Na prowadzeniu są Anastazja Bodo i Piotr Bigus. Pozostali mali uczestnicy wciąż jednak depczą im po piętach.

Małego Mistera i Małą Miss wybieramy już po raz trzeci. W zabawie bierze udział blisko 50 uczestników do siódmego roku życia. Zwyciężą Ci, którzy otrzymają największą ilość głosów. A jaka będzie nagroda?
Oprócz tytułu Małej Miss lub Małego Mistera dostaną też ciekawe nagrody rzeczowe. Niespodzianki mamy także dla pierwszej dziesiątki maluchów z każdej kategorii - każdy otrzyma dyplom i zdjęcie w formacie zbliżonym do A1 wykonane przez profesjonalnego fotografa. Do tej pory w kategorii Mała Miss najwięcej głosów otrzymała Anastazja Bodo (blisko 500 głosów). Tuż za nią znajdują się Hanna Szczekla (ponad 480 głosów) i Julia Kruzel (ponad 470 głosów). W kategorii dla chłopców na prowadzeniu jest Piotr Bigus (410 głosów). Na drugim i trzecim miejscu póki co znajdują się Alex Kiełczewski (332 głosy) i Adrian Bebko (327 głosów). Sytuacja wciąż się jednak zmienia. O tym kto wygra decydujecie Wy, drodzy Czytelnicy. Dajcie szansę maluchom na świetną zabawę i jeszcze dziś oddajcie głos na swoich faworytów. Głosować można do 20 maja.

Jak głosujemy?
Głosować można na dwa sposoby: za pomocą smsów i kuponów wyciętych z gazety. W pierwszym przypadku smsa należy przesłać na nr 71466. W treści wiadomości wpisujemy w przypadku kategorii dla dziewczynek gs.miss.xx a w przypadku kategorii dla chłopców gs.mister.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy). Koszt jednego smsa to 1,23 zł z VAT.

Możemy też głosować za pomocą kuponów wyciętych z gazety. Znajdziecie je w naszych piątkowych wydaniach. Wypełniony kupon należy dostarczyć do naszej siedziby na adres: "Głos Szczeciński", Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin. Smsy można przesyłać do 20 maja 2012 roku, natomiast kupony należy dostarczyć do redakcji do 17 maja 2012 roku do godziny 18.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński