M4K Garage zmienia oblicze warsztatów samochodowych w Szczecinie

Materiał informacyjny - NAPRAWA I KONSERWACJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH ALEKSANDRA WYREMBEK
Udostępnij:
Zanim ruszył serwis, powstał kanał „Miłośnicy czterech kółek – zrób to sam”. Podczas gdy społeczność profilu rosła w siłę, rósł też pomysł na stworzenie sieci warsztatów samochodowych, jakich na rynku brak. W końcu pierwszy serwis pojawił się w Szemudzie, kolejne w Kościerzynie, Wrocławiu, Kielcach i w końcu w Szczecinie. W dniu dzisiejszym działają następne trzy - w Łodzi, Katowicach i Elblągu. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie jakość i transparentność, jaką gwarantuje M4K Garage.

Warsztat sieci działa w Szczecinie pod adresem Andrzeja Struga 33. Właściciele aut mogą skorzystać tu z usług z zakresu mechaniki pojazdowej, diagnostyki, a nawet tuningu - bez względu na markę auta. Lista możliwości jest długa i powstała na bazie doświadczeń i potrzeb kierowców, zebranych podczas realizacji kolejnych odcinków „Miłośników”. Michał „Michu” Jesionowski, założyciel kanału, postanowił wprowadzić standaryzację wszystkich procedur warsztatowych, dzięki czemu każdy punkt marki może zagwarantować najwyższą jakość obsługi, a także pełną transparentność. Co to znaczy?

To znaczy, że klient zostawiając auto w M4K Garage, dokładnie wie, co z autem będzie się działo i wie za, co zapłaci. Wyceny usług nie rodzą się w głowach mechaników pod wpływem chwili, a są dokładnie opracowane i oddają jakość usługi. Jeśli podczas naprawy, zostanie wykryta kolejna usterka, klient jest o tym niezwłocznie informowany. Bez jego zgody na dalszą pracę i potwierdzenia zmiany kosztów, warsztat nie może podjąć sam decyzji i wykonać czynności na własną rękę. Za każdą, nawet najdrobniejszą usługę, klienci otrzymują paragon lub fakturę, co za tym idzie potwierdzenie przyjęcia i wydania samochodu. W końcu to dokumenty na podstawie, których można zgłosić ewentualną reklamację. Tak! M4K Garage to warsztat, w którym można zgłosić reklamacje. Mechanicy potrafią przyznać się do błędu, a co istotniejsze potrafią go też usunąć.

Wszystkie standardy sieci zostały udokumentowane w serii podręczników operacyjnych, które trafiają w ręce franczyzobiorców uruchamiających kolejne punkty w Polsce. Nie są to tylko frazesy, ale ściśle przestrzegane zasady działania serwisów M4K Garage, a także symbol walki z „patologią warsztatową”.

Bez względu na wartość samochodu, klienci są obsługiwani na takim samym poziomie. Współpraca odbywa się na bardzo indywidualnych zasadach, z uwzględnieniem potrzeb klienta. Zespół M4K Garage, to przede wszystkim zespół, który potrafi słuchać. W końcu u podwalin działalności leżą opinie subskrybentów „Miłośników czterech kółek”. To dzięki nim, sieć zmienia oblicze warsztatów samochodowych. A my możemy być tego świadkami (a nawet uczestnikami) w Szczecinie.

Więcej na temat M4K Garage:

FB - facebook.com/m4kszczecin
IG - @m4kszczecin
www.m4kgarage.pl

Tel. 533 602 036
E-mail: szczecin@m4k.pl

Siedziba

Andrzeja Struga 33
71-899 Szczecin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie