Łzy Kamili po wygranej

k, 4 kwietnia 2005 r.
Piłkarki ręczne Łącznościowca udanie zainaugurowały rozgrywki play off pokonując w Szczecinie obrończynie mistrzowskiego tytułu - siódemkę AZS Nata Gdańsk.

Łącznościowiec Szczecin - AZS Nata Gdańsk 32:28 (19:14)

Łącznościowiec: Szywierska, Kociuba - Sawicka 7, Całużyńska 7, Naumienko 6, Rogucka 6, Andrzejewska 3, Piontke 2, Szott 1, Brzozowska, Zaniewska.

Najwięcej bramek dla AZS zdobyły: Kudłacz 9, Strzałkowska i Wolska - po 4.

Było to trzecie w tym sezonie spotkanie obu zespołów. Dwukrotnie różnica jednej bramki lepsze okazywały się mistrzynie kraju. Przed sobotnią potyczką trener szczecinianek zapowiadał, że Łącznościowiec uczyni wszystko by przerwać tę złą passę.
Szkoleniowiec dotrzymał słowa.

Już na początku spotkania po rzucie Anny Szott był 1:0 dla szczecinianek. Jak się okazało do końca meczu Łącznościowiec nie oddał prowadzenia choć był mocno naciskany przez rywalki. w 7 minucie na świetlnej tablicy widniał wynik 4:3. Za chwilę nastąpił ostry szturm piłkarek Łącznościowca, które po serii kontrataków prowadziły 9:3.