Lokal przyjazny szczecinianom – Restauracja Bellini zaprasza!

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Chęć stworzenia przyjemnego miejsca, w którym przyjaciele, znajomi, czy rodzice z dziećmi będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia i cieszyć się wspólnym posiłkiem sprawiła, że na kulinarnej mapie Szczecina pojawiła się Restauracja Bellini.

W lokalu funkcjonuje bogato wyposażona bawialnia „Smakolandia” oferująca rozrywkę dla naszych najmłodszych Klientów. W Bellini nie ma miejsca na nudę! Dzięki temu rodzic może sobie przypomnieć jak to jest zjeść wspólny posiłek bez pośpiechu. Przecież to jasne, że powiększenie rodziny sprawia, że czasu rodzicom ubywa, a zwiększająca się ilość obowiązków determinuje pośpiech. Dzięki „Smakolandii” Restauracja Bellini jest idealnym miejscem na wspólny rodzinny obiad, organizację urodzin, czy imprez okolicznościowych z udziałem dzieci.

W Restauracji Bellini pracują zawsze uśmiechnięci i pozytywni ludzie i w takiej atmosferze przygotowujemy Państwa dania.

Bellini przyświeca zasada tzw. Comfort Food – idea spożywania jedzenia dla przyjemności. Aby tak było, właściciele restauracji zadbali o przepiękny, miły dla oka wystrój, a dania dostępne w menu są proste, smaczne i ZAWSZE przyrządzone ze świeżych składników.

Pizza w Bellini jest przygotowywana ze starannie wyselekcjonowanych produktów. Ciasto, które jest podstawą najbardziej popularnej potrawy świata, po przygotowaniu dojrzewa 24 godziny. Sos pomidorowy składa się wyłącznie z włoskich pomidorów Pelatti i świeżych ziół – efektem jest doskonałej jakości sos o świeżym aromacie, smaku i zapachu. Ser wykorzystywany w kuchni Bellini to w 100% włoska Mozzarella.

NOWOŚĆ W BELLINI!!! Promocja dla uczniów i studentów - po okazaniu legitymacji każdy gigant tylko 34,99zł!
Zobacz szczegóły: www.bellini-pizza.pl/menu

Restauracja Bellini
Al. Wojska Polskiego 134,
70-491 Szczecin
tel.: 91 423 33 33
e-mail: biuro@bellini-pizza.pl
www.bellini-pizza.pl
https://www.facebook.com/BelliniSzczecin/