LM koszykarzy. Legia Warszawa przegrała z Galatasaray Stambuł

Piotr Rutkowski
Leszek Szymański/PAP
Legia Warszawa przegrała z Galatasaray Stambuł 71:86 w drugim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów koszykarzy.

- Musimy zagrać swoją najlepszą koszykówkę, by móc walczyć z taką drużyną i mam nadzieję, że to pokażemy - przyznał przed wyjazdowym spotkaniem z Galatasaray Nef Stambuł Grzegorz Kamiński.

Legia zaczęła mecz piątką: Janis Berzins, Geoffrey Groselle, Grzegorz Kulka, Davyn Marble, Ray McCallum.

Po pierwszej połowie Legia prowadziła 46:39, jednak druga część spotkania była znacznie gorsza w wykonaniu stołecznej ekipy, a szczególnie czwarta kwarta przegrana piętnastoma punktami... Ostatecznie warszawianie ulegli ekipie ze Stambułu 71:86.

To była druga porażka dla warszawian w tej edycji Champions League. W pierwszym spotkaniu przegrali z Hapoel Holon (81:84). Natomiast dla tureckiej ekipy było to kolejne zwycięstwo. Wcześniej okazali się lepsi od belgijskiego Oostende (92:78).