Liverpool wygrywa po karnym w 90. minucie. Bójka na koniec! [WIDEO]

Wojciech Wrona
AP/Associated Press/East News
Premier League. Perfekcyjna seria Liverpoolu trwa. W sobotnie popołudnie The Reds rzutem na taśmę pokonali Leicester City 2:1 dzięki bramce w doliczonym czasie gry.

Czysta perfekcja - Liverpool wygrał swoje 17. ligowe spotkanie z rzędu i ósme w tym sezonie. Zespół Jurgena Kloppa objął prowadzenie w 40. minucie dzięki trafieniu Sadio Mane. Dla Senegalczyka było to ósmy gol w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach.

Serię Liverpoolu chciał jednak przerwać James Maddison, który był objawieniem zeszłego sezonu. Anglik doprowadził do wyrównania w 80. minucie.

The Reds są jednak znani z tego, że walczą do końca. W doliczonym czasie gry Mane upadł w polu karnym i po weryfikacji VAR przyznano rzut karny. Jedenastkę na wagę zwycięstwa wykorzystał niezawodny James Milner.