Liga francuska. "Grosik" znów to zrobił! Wszedł i wygrał mecz dla Rennes!

tom
Liga francuska. "Grosik" znów to zrobił! Wszedł i wygrał mecz dla Rennes! Claude Paris
Liga francuska. W meczu 10. kolejki ligi francuskiej Stade Rennais wygrało na wyjeździe z FC Nantes 2:1, a bohaterem spotkania został Kamil Grosicki. Reprezentant Polski zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale wszedł na boisko tuż po przerwie. Po sześciu minutach miał już na koncie bramkę wyrównującą. Kwadrans później rozstrzygnął losy meczu strzelając drugiego gola. Było to drugie i trzecie trafienie "Grosika" w tym sezonie Ligue 1. W drużynie gospodarzy 84 minuty rozegrał Mariusz Stępiński, który został zmieniony przez Fernando Aristeguietę.

FC Nantes - Stade Rennais 1:2 (1:0)

Bramki: Sala 42 - Grosicki 58, 75

Kartki: Thomasson - Ntep, Hunou, Andre

FC Nantes: Riou - Dubois, Djidji, Diego, Lima, Bammou (67 Bammou), Thomasson, Gillet, Harit, Sala (69 Kacaniklic), Stępiński

Stade Rennais: Costil - Danze, Mexer, Mendes, Baal, Hunou, Fernandes (51 Grosicki), Andre, Ntep (81 Prcic), Sio, Gourcuff

LIGA FRANCUSKA w GOL24

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga francuska. "Grosik" znów to zrobił! Wszedł i wygrał mecz dla Rennes! - Gol24