MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Licytacje komornicze mieszkań w Szczecinie. Właściciele tych nieruchomości nie dali rady [ZDJĘCIA] 16.07.2024

MS
Najnowsze ogłoszenia licytacji mieszkań od komornika w Szczecinie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Szczecinie.Szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>
Najnowsze ogłoszenia licytacji mieszkań od komornika w Szczecinie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Szczecinie.Szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>licytacje.komornik.pl
Najnowsze ogłoszenia licytacji mieszkań od komornika w Szczecinie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Szczecinie.

Licytacje komornicze nieruchomości w Szczecinie i regionie

Licytacja komornicza to często najlepszy sposób, by kupić nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Zobaczcie domy, które w najbliższym czasie będą licytowane przez komorników w Szczecinie.

Wszystkie informacje pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl i są aktualne na dzień 22 maja 2024 roku

Od lipca 2024 roku nastąpiła ważna zmiana dotycząca zajęć komorniczych z konta bankowego. Ile komornik będzie mógł zająć pieniędzy z naszego konta? Co z dłużnikami alimentacyjnymi?Wszystkie szczegóły na następnych slajdach naszej galerii >>>

To już pewne! Komornik zajmie więcej Twojego wynagrodzenia. ...

Licytacje domów to nie jedyne rzeczy, które można kupić po bardzo korzystnych cenach. Wśród licytowanych znajdują się również:

  • samochody,
  • sprzęt RTV i AGD,
  • lokale użytkowe,
  • miejsca parkingowe,
  • grunty.

Ceny wywoławcze są zazwyczaj ustalane na podstawie aktualnej wartości rynkowej przedmiotu, ale sama licytacja może być zacięta i znacznie podnieść cenę końcową.

Jak wziąć udział w licytacji komorniczej?

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację.

Zanim weźmiesz udział w licytacji komorniczej, sprawdź wszystkie informacje

Zanim wpłacisz rękojmię lub cenę nabycia upewnij się, czy numer konta bankowego jest prawidłowy. Numer konta kancelarii lub sądu rejonowego można sprawdzić np. na stronach internetowych właściwego sądu rejonowego. Upewnij się, że wszystkie informacje pochodzą z pewnego źródła. W razie wątpliwości zalecany jest kontakt z kancelarią komorniczą lub sądem.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński