Kupno - sprzedaż nieruchomości. Zaufany pośrednik gwarancją bezpieczeństwa

Materiał informacyjny KING NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA MACIEJEWSKA, MODA POLSKA MAŁGORZATA MACIEJEWSKA
Udostępnij:
Zamiast gromadzić oferty, działają. Zespół biura King Nieruchomości mówi wprost - zależy nam przede wszystkim na satysfakcji klienta, wynagrodzenie jest drugorzędne. O tym, co gwarantuje bezpieczeństwo i czas transakcji opowiedzieli nam przedstawiciele agencji.

Co wyróżnia King Nieruchomości na tle innych biur w Szczecinie?

Wyróżniamy się królewskim podejściem do klienta (uśmiech). Przede wszystkim stawiamy duży nacisk na wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Z należytą starannością podchodzimy do każdego klienta, aby zapewnić mu najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Chcemy, aby każdy klient zgłaszający się do naszego biura czuł się najważniejszy. Potrafimy słuchać i doradzać. Naszym celem jest sprzedaż nieruchomości, a nie gromadzenie ofert. Kwestia wynagrodzenia, jest dla nas drugorzędna, liczy się dobro klienta i sukces transakcji.

Dlaczego, poszukując wsparcia w kupnie - sprzedaży nieruchomości, warto zwrócić się do agencji King Nieruchomości, zamiast działać na własną rękę?

Zaangażowany, ambitny i wciąż rozwijający się zespół, ma świeże podejście do transakcji. Rozmawiamy z klientem o jego oczekiwaniach i potrzebach. Znamy doskonale rynek nieruchomości, ceny oraz aktualne oferty. W trudnych transakcjach wykazujemy się kreatywnością. Jako profesjonaliści podchodzimy do negocjacji bez emocji, czego nie można powiedzieć o kliencie. Dlatego łatwiej nam osiągnąć zamierzony cel. Klient wchodząc do naszego biura, dostaje pełną ofertę, czyli obsługę pośrednika, obsługę prawną, obsługę kredytową, architekta wnętrz, ogrodu oraz krajobrazu. Współpracujemy również z firmami remontowo-wykończeniowymi, budowlanymi, sprzątającymi czy działalnościami z zakresu home stagingu. Jesteśmy też biurem dla wielu deweloperów.

W przypadku klientów sprzedających nieruchomości, jak muszą przygotować się do transakcji? Jakie czynności leżą po stronie właściciela , a jakie po stronie biura?

Klient, podpisując z nami umowę pośrednictwa, jest zwolniony z wszelkich czynności zmierzających do zawarcia transakcji. Obowiązkiem klienta jest stawienie się na podpisanie umowy przedwstępnej i końcowej u notariusza, a później na wydanie nieruchomości. Przygotowanie zamieszkałej nieruchomości na sprzedaż nie jest łatwym procesem, ponieważ w środku płynie codzienne życie lokatorów. Stąd też sięgamy po takie narzędzia jak home staging. Przygotowując ofertę nieruchomości robimy profesjonalne zdjęcia oraz staramy się uwydatnić atuty sprzedawanej nieruchomości.

Czy praca nad marką biura to ciężka praca?

Małgorzata Maciejewska na rynku działa od 2007 roku i od tego czasu, dzięki swoim sukcesom i licznym transakcjom, tworzy swoją markę, którą przeistoczyła w King Nieruchomości. Na dzień dzisiejszy tworzymy ośmioosobowy zespół, który dzięki swojej pracy dba o nieustannie dobre imię firmy. Praca do dla nas pasja.

Z jakimi wyzwaniami wiąże się zawód pośrednika?

Wiąże się ze spełnianiem oczekiwań. Ciąży na nas spora presja czasu, z którą zmagamy się każdego dnia. Zależy nam, aby transakcja przebiegła szybko i jednocześnie bezpiecznie. Doświadczenie daje nam przewagę nad czasem, a zaufane biura notarialne bezpieczeństwo. Natomiast wciąż mówimy o tym, że praca to nasza pasja, a wyzwania traktujemy jak chleb powszedni. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy kochają swoją pracę.

https://www.facebook.com/kingbiuro

Dodaj ogłoszenie