Kultowe słodycze z lat 90. Niezapomniane słodkości z dzieciństwa. Każdy się nimi zajadał! 29.05.2023

MS
Tych słodkości spróbował każdy i wspomina je do tej pory. Sprawdźcie w galerii kultowe przekąski z lat 90 >>>
Tych słodkości spróbował każdy i wspomina je do tej pory. Sprawdźcie w galerii kultowe przekąski z lat 90 >>>archiwum Polska Press
Czy pamiętacie czasy, kiedy prosiliście swoją mamę o dwa złote i biegliście do osiedlowego sklepu po słodycze? Za tak niewielką sumę można było kupić całkiem sporo słodyczy! Na pewno niektórym zaszklą się za chwilę oczy. Zapraszamy na podróż w czasie.

Kultowe smakołyki z lat 90 i początku lat 2000. Też się nimi zajadaliście? Sprawdźcie w galerii

Cofnijmy się do pięknych lat 90-tych, kiedy z zachodu zaczęły spływać do naszego kraju coraz więcej słodkich pyszności. A było w czym wybierać! Gumy, lizaki, oranżadki, lody i chipsy. Słodkości, o których przypomnimy, na pewno towarzyszyły Wam w niejednej sytuacji i być może macie z nimi tyle samo wspomnień, co my. Większość z nich pozostanie już tylko w sferze naszych odległych wspomnień, ponieważ całkowicie zniknęły ze sklepowych półek.

Te smakołyki urosły do rangi kultowych. Królowały w szkolnych sklepikach i osiedlowych sklepach. Niektóre kosztowały grosze, a smakowały jak rarytasy z najlepszych cukierni w kraju!

PRL i początek lat 90. Kto pamięta te czasy? Zobaczcie zdjęcia przypominające tamten okres!

Pamiętasz te rzeczy i sceny z PRL-u i początku lat 90.? Wiel...

iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie