KS Stalpro Błyskawica Szczecin - LUK Politechnika Lublin 0:3. Szczecinianie za burtą Pucharu Polski [GALERIA]

KS Stalpro Błyskawica Szczecin
LUK Politechnika Lublin była za mocnym rywalem dla KS Stalpro Błyskawicy Szczecin w 2. rundzie Tauron Pucharu Polski siatkarzy.

Pandemia koronawirusa nie ominęła także szatni siatkarzy KS Stalpro Błyskawicy Szczecin. Kwarantanna sprawiła, że szczecinianie aż na trzy tygodnie pożegnali się z meczami o stawkę. W środku tygodnia grali z LUK Politechniką Lublin w ramach 2. rundy Tauron Pucharu Polski. Z uwagi na szpital polowy w Netto Arenie, mecz rozegrany został w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

Rywal z Lublina występuje szczebel wyżej niż Błyskawica, czyli w I lidze i pokazał kawał dobrej siatkówki. Podobnie jak szczecinianie w pierwszym secie, w którym przegrali 19:25. W drugim było już dużo gorzej. Gospodarze zdobyli tylko 12 punktów. W trzecim secie Stalpro Błyskawica spróbowała jeszcze wyrwać tę partię, ale ostatecznie poległa 17:25.

KS Stalpro Błyskawica Szczecin - LUK Politechnika Lublin 0:3 (19:25, 12:25, 17:25)