KRD Haliński rzeczoznawstwo i mechanika w jednym Mechanika i rzeczoznawstwo

Artykuł sponsorowany KRD Haliński
Udostępnij:
KRD Haliński rzeczoznawstwo i mechanika w jednym Mechanika i rzeczoznawstwo - choć to dwie zupełnie różne usługi, świetnie się uzupełniają. Bracia Halińscy postanowili ułatwić kierowcom sprawę i połączyli je w jedną działalność - KRD Haliński.

Do zadań rzeczoznawcy samochodowego należy przede wszystkim ocena strat i szkód, które powstały w pojeździe w wyniku wypadku czy kolizji drogowej. Do zadań mechanika należy m.in. naprawa tych szkód. Takich zależności jest jednak więcej.

- Nasze zawody, choć zupełnie różne, idą w parze i co ważne uzupełniają się - mówi Denis Haliński. - Kiedy klient chce np. sprawdzić samochód przed kupnem, mechanik przeprowadzi diagnozę, a rzeczoznawca dokona oceny wartości. Podobnie to działa w przypadku planowanej sprzedaży samochodu. Zdarzają się również sytuacje, w których kierowcy mają wątpliwości co do wyceny szkód powypadkowych przez ubezpieczyciela. W takiej sprawie przygotowujemy bezstronną ocenę i możemy skierować właściciela auta bezpośrednio do warsztatu.

Nieszablonowe przypadki

KRD Haliński ma uprawnienia do rzeczoznawstwa nie tylko samochodów, ale wszelkiego rodzaju maszyn w tym - tramwajów, pojazdów rolniczych czy motocykli. Warto też podkreślić, że to jedyne biuro w Zachodniej Polsce, dysponujące urządzeniami do sczytywania danych z  czarnych skrzynek oraz do przeprowadzania badań w zakresie dopuszczenia jednostkowego pojazdu do ruchu. – Jeśli ktoś samodzielnie zbuduje auto, jesteśmy w stanie wydać opinię czy pojazd jest bezpieczny - dodaje Robert Haliński. Uprawnienia rmy sięgają znacznie dalej. Rzeczoznawcy KRD Haliński są wpisani są na listę Ministerstwa Transportu oraz na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie oraz posiadają certy kat rzeczoznawcy Polskiego Związku Motorowego CCR PZM. Dzięki temu biuro może pomóc przy pracach związanych z rekonstrukcją wypadków samochodowych czy przy sporach między ludźmi, a instytucjami w zakresie należności.

Wszechstronna mechanika

Warsztat został założony z pasji do motoryzacji i działa od 1989 roku. To typowo rodzinny biznes. Firma stawia na sukcesywny rozwój. - Zakres naszych usług jest bardzo obszerny - mówi Denis Haliński. - Na bieżąco włączamy nowe usługi i się szkolimy. Na co dzień realizujemy takie podstawy jak choćby wymiana oleju, wymiana układów rozrządu, naprawa silników, wymiana elementów sterowania, diagnostyka komputerowa czy geometria zawieszenia. Posiadamy urządzenia do diagnozowania m.in. Mercedesów, Citroenów, czy Toyot. Niedawno do naszej oferty dołączyliśmy możliwość diagnostyki komputerowej systemem Pass- ru. Nie boimy się żadnych wyzwań!

Szczecin,
ul. Olsztyńska 14
www.krdhalinski.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie