Kotwica zatopiona cztery razy

jat, 16 sierpnia 2004 r.
Piłka po strzale Andrzeja Miązka ląduje w siatce Kotwicy. W sumie bramkarz kołobrzeżan, Artur Tłoczek wyciągnął futbolówkę z siatki cztery razy. Sławomir Ryfczyński
Derbowe spotkanie województwa pomiędzy Flotą a Kotwicą zakończyło się wyraźnym zwycięstwem świnoujścian.

Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 4:0 (2:0)

Bramki: Marcin Łapiński (14), Miązek (43), Mikuła (66), Niewiada (84).

Flota : Prusak - Baran, Miązek, Bochen, Cebulski (71 Noga), Niewiada, Ciołek (71 Mężydło), Mikuła, Podolski, Marek Łapiński, Marcin Łapiński.

Tradycji stało się zadość. III-ligowe derby w Świnoujściu pomiędzy Flotą a Kotwica Kołobrzeg obfitowały w dużą liczbę goli i po raz kolejny zakończyły się wysokim zwycięstwem gospodarzy.

Zwycięstwo 4:0 nie odzwierciedla przebiegu meczu. Flota miała przewagę, ale Kotwica też stwarzała sytuacje. Grała jednak bardzo nieskutecznie. Z kolei napastnicy Floty z łatwością rozbijali szyki obronne gości.

Już w 14 minucie Marcin Łapiński strzałem głową wykończył akcję Krzysztofa Mikuły i podanie Marka Niewiady. Tuż przed przerwą Łapiński zrewanżował się kolegom i idealnie podał do Andrzeja Miązka. Grający trener strzałem z 10 metrów podwyższył na 2:0.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Mikuła, zdobywając gola z technicznym strzałem z rzutu wolnego, z ponad 20 metrów.
Wynik tuż przed końcem ustalił Niewiada płaskim strzałem w długi róg.