Kosta Runjaic: W odpowiednim czasie strzeliliśmy bramki

Kosta Runjaic
Kosta Runjaic Andrzej Banas / Polska Press
Opinie trenerów po meczu Wisła Płock – Pogoń Szczecin (0:2)

Kosta Runjaic, Pogoń
Nasz zespół dobrze zareagował po porażce z Zagłębiem i to bardzo cieszy. Na pewno nie był to jeden z naszych najlepszych meczów. W szczególności na początku mieliśmy swoje problemy. Graliśmy jednak efektywnie i byliśmy zdyscyplinowani. Walczyliśmy - każdy za każdego. W odpowiednim czasie strzeliliśmy bramki. Nie wiem, czy wygrana była zasłużona, ale liczą się trzy punkty i jestem z nich szczęśliwy.

To był dla mojego zespołu bardzo ważny mecz pod kątem mentalnym. To było dziś widać. Na pewno nie graliśmy tak, jak moglibyśmy sobie to wymarzyć. Jesteśmy w procesie rozwoju zespołu i to też jest ważne. Cieszę się, że Łukasz Załuska zagrał na zero z tyłu. Jestem też bardzo zadowolony z Jarka Fojuta.

W środę zaczniemy od treningów i będziemy przygotowywać się do następnych meczów tej części sezonu. Wiśle Płock życzę wszystkiego najlepszego na dalszą część sezonu. W meczu z nami pokazała, że cały czas jest blisko, mecz był "na styku".

Kibu Vicuna, Wisła
Zagraliśmy dobre spotkanie. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Mieliśmy swoje sytuacje, szczególnie prawą stroną, gdzie grał Nico Varela. Brakowało ostatniego podania, nie mieliśmy klarowanej okazji zdobycia gola. Przy stałych fragmentach gry byliśmy "blisko". I kiedy - moim zdaniem - byliśmy lepsi, to popełniliśmy błąd, z którego "poszła strata", był rzut karny i gol.

Drugą połowę zaczęliśmy od straty gola. Później byliśmy częściej przy piłce, byliśmy na połowie przeciwnika, ale nie przełożyło się to na wynik. Spojrzałem po meczu na statystyki. Pogoń oddała 2 celne strzały i zwyciężyła 2:0.

Źródło: pogonszczecin.pl