Kosta Runjaic: Pokazaliśmy w Płocku dwa oblicza Pogoni

Kosta Runjaic
Kosta Runjaic Sebastian Wołosz
Opinie trenerów po meczu Wisła Płock – Pogoń Szczecin (2:3).

Kosta Runjaic, Pogoń
Widzieliśmy dwie różne połowy. O I połowie za długo nie ma sensu mówić. Wisła pokazała agresywność, strzeliła gola po stałym fragmencie gry. Mieliśmy trochę szczęścia, że tylko 0:1. Jak najszybciej musimy o tym zapomnieć.

Muszę pogratulować drużynie za grę w II połowie. Od początku pokazaliśmy inną twarz – odważniej, agresywniej, do przodu. Mimo wszystko padł 2 gol dla Wisły i wtedy brakowało mi nawet słów. Wszystko układało się przeciwko nam. Zastanawialiśmy się na ławce, co zrobić. Zmiennicy zmienili oblicze spotkania i wygrali nam ten mecz. Nie jest to zasłużone zwycięstwo, ale taka jest piłka. Bardzo chętnie bierzemy te 3 ważne punkty. W tych akcjach bramkowych pokazaliśmy jakość, którą chcemy prezentować też w przyszłości.

Mam nadzieję, że zwycięstwo da nam dużo sił i energii, a u siebie zaprezentujemy się dużo lepiej. Dziękujemy naszym kibicom, którzy przyjechali do Płocka w tak dużej ilości i nas wspierali. Fajnie było wspólnie świętować sukces.

Paweł Cibicki jest jednym z zawodników, którzy pomogli zmienić mecz. Strzelił, miał udział przy innym. Ten start może dodać mu skrzydeł przed kolejnymi spotkaniami.

Mogłem zrobić w przerwie więcej zmian, ale mieliśmy więcej problemów z właściwym wejściem w mecz. Zespół jest krytyczny wobec siebie i sami dobrze zareagowali. Pokazali to po przerwie.

Radosław Sobolewski, Wisła
Smutna lekcja dla mnie i zespołu. W kilka minut roztrwoniliśmy to, na co pracowaliśmy zimą i przez większość spotkania. Uważam, że przez większość spotkania graliśmy to, co sobie założyliśmy i dobrze się prezentowaliśmy. Ale te kilka minut skończyło się dla nas nieszczęściem