Koronawirus w Szczecinie. Zmiany w komunikacji miejskiej. Jak będą kursować tramwaje i autobusy w Szczecinie? - 25.03.2020

Redakcja
Zmiany w rozkładach jazdy i nowe godziny funkcjonowania kas biletowych w Szczecinie.

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 25.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 24.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 23.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 21.03.2020

TRAMWAJE

W dni powszednie obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy z 20-minutową częstotliwością kursowania. W soboty, niedziele i dni świąteczne obowiązywać będzie rozkład jazdy dla Nowego Roku, Wielkanocy i Bożego Narodzenia.

Dodatkowo:

  • linia 1 – w godzinach 9-14 i 18-23 pojedzie trasą skróconą do Zajezdni Pogodno,
  • linia 8 – po godz. 20 kursuje na skróconej trasie Gumieńce – Dworcowa (ostatni kurs z Turkusowej 20:27),
  • linia 10 – kursuje w godzinach 6-17:30,
  • linia 11 – kursuje do godz. 20 (ostatnie kursy: 19:56 z Ludowej i 20:27 z Potulickiej),
  • linia 12 – w godzinach 7-8 i 14:30-16:30 kursuje co 10 minut

ZOBACZ TEŻ:

AUTOBUSY

  • W dni powszednie na następujących liniach wprowadzony zostaje rozkład sobotni: A, B, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 87, 93, 96, 97, 102, 893
  • W dni powszednie na linii 86 obowiązywać będzie świąteczny rozkłady jazdy
  • Linie zawieszone: 4, 14, G, H, 78, 94, 109, 110, 111
  • W dni powszednie na następujących liniach obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy: C, 62, 63, 68, 70, 80, 81, 83, 88, 91, 101, 103, 105, 106, 108, 121, 122, 123, 124,
  • Na linii 107 w dni powszednie obowiązywać będzie rozkład jazdy dla okresu lipiec – sierpień
  • W dni powszednie na liniach 901, 904 i 908 obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w okresie wolnym od nauki w szkołach
  • Na linii 812 w dni powszednie obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy z 10 - minutową częstotliwością kursowania
  • W soboty na linii 62 i 72 obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy
  • W niedziele handlowe na linii 62 obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy
  • W niedziele i dni świąteczne linia 72 nie kursuje
  • Na wszystkich liniach nocnych przez cały tydzień od 21/22.03.2020r. będzie obowiązywał rozkład jazdy realizowany od niedzieli do środy
  • W soboty i dni świąteczne na wszystkich liniach autobusowych (oprócz linii 62 i 72) i tramwajowych obowiązywać będzie rozkład jazdy dla Nowego Roku, Wielkanocy i Bożego Narodzenia
  • W związku z ograniczeniem kursowania, w ramach możliwości na wszystkie linie sugerowane jest ekspediowanie pojazdów MEGA przegubowych

ZOBACZ TEŻ:

KASY BILETOWE

Od 23.03.2020 r. do odwołania kasy biletowe w soboty i niedziele będą nieczynne.

W pozostałych dniach według następującego planu:

  • KLONOWICA: 7:30 – 15:30
  • BASEN GÓRNICZY: 10:00 – 17:15
  • BRAMA PORTOWA: 10:00 – 17:15
  • KOŁŁĄTAJA: 10:00 – 17:15
  • KRZEKOWO: 10:00 – 17:15
  • PL. RODŁA: 10:00 – 17:15
  • PODJUCHY: 10:00 – 17:15
  • POMORZANY: 10:00 – 17:15
  • SŁONECZNE: 10:00 – 17:15
  • TURKUSOWA: 10:00 – 17:15
  • POLICE: 10:00 – 17:15
  • TURZYN – nieczynne
  • KALINY - nieczynne

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ TEŻ:


🔔🔔🔔

Pobierz bezpłatną aplikację GS24.pl i bądź na bieżąco!
Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy do niej zakładkę, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.


Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

chciałbym w obecnej sytuacji zwróć bilet kwartalny, czy i kiedy to będzie możliwe?

G
Gosc

Gdzie jest kasa na bramie Portowej?

G
Gość

No i fajnie. 58 i 59 z rana - masakra.Teraz będę ciągle spóźniona. Trudno niech się pracodawca martwi. Nieźle to sobie wymyślili.

G
Gość

no i za takie mądrości jesteśmy narażeni jeszcze bardziej ja jadę do pracy rano o godz.5 tramwaj jest pełny a teraz będzie nas jeszcze więcej,dziękuje za takie pomysły nie każdy ma własny samochód,

M
Mika

Mam pytanie do ZDiTM. Jak obecnie jeździ komunikacją miejską ograniczoną ale określoną ilość pasażerów to po ograniczeniu tej komunikacji przy tej samej liczbie pasażerów będzie ich więcej czy mniej w danym pojeździe? I jak takie działania oszczędnościowe mają się do epidemii coronawirusa?

Dodaj ogłoszenie