Koronawirus w Szczecinie. Zmiany w komunikacji miejskiej. Jak będą kursować tramwaje i autobusy w Szczecinie? - 25.03.2020

Redakcja
Zmiany w rozkładach jazdy i nowe godziny funkcjonowania kas biletowych w Szczecinie.

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 25.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 24.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 23.03.2020

ZOBACZ TEŻ:

Koronawirus. Zmiany w komunikacji miejskiej w Szczecinie - 21.03.2020

TRAMWAJE

W dni powszednie obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy z 20-minutową częstotliwością kursowania. W soboty, niedziele i dni świąteczne obowiązywać będzie rozkład jazdy dla Nowego Roku, Wielkanocy i Bożego Narodzenia.

Dodatkowo:

  • linia 1 – w godzinach 9-14 i 18-23 pojedzie trasą skróconą do Zajezdni Pogodno,
  • linia 8 – po godz. 20 kursuje na skróconej trasie Gumieńce – Dworcowa (ostatni kurs z Turkusowej 20:27),
  • linia 10 – kursuje w godzinach 6-17:30,
  • linia 11 – kursuje do godz. 20 (ostatnie kursy: 19:56 z Ludowej i 20:27 z Potulickiej),
  • linia 12 – w godzinach 7-8 i 14:30-16:30 kursuje co 10 minut

ZOBACZ TEŻ:

AUTOBUSY

  • W dni powszednie na następujących liniach wprowadzony zostaje rozkład sobotni: A, B, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 82, 84, 85, 87, 93, 96, 97, 102, 893
  • W dni powszednie na linii 86 obowiązywać będzie świąteczny rozkłady jazdy
  • Linie zawieszone: 4, 14, G, H, 78, 94, 109, 110, 111
  • W dni powszednie na następujących liniach obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy: C, 62, 63, 68, 70, 80, 81, 83, 88, 91, 101, 103, 105, 106, 108, 121, 122, 123, 124,
  • Na linii 107 w dni powszednie obowiązywać będzie rozkład jazdy dla okresu lipiec – sierpień
  • W dni powszednie na liniach 901, 904 i 908 obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w okresie wolnym od nauki w szkołach
  • Na linii 812 w dni powszednie obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy z 10 - minutową częstotliwością kursowania
  • W soboty na linii 62 i 72 obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy
  • W niedziele handlowe na linii 62 obowiązuje dotychczasowy rozkład jazdy
  • W niedziele i dni świąteczne linia 72 nie kursuje
  • Na wszystkich liniach nocnych przez cały tydzień od 21/22.03.2020r. będzie obowiązywał rozkład jazdy realizowany od niedzieli do środy
  • W soboty i dni świąteczne na wszystkich liniach autobusowych (oprócz linii 62 i 72) i tramwajowych obowiązywać będzie rozkład jazdy dla Nowego Roku, Wielkanocy i Bożego Narodzenia
  • W związku z ograniczeniem kursowania, w ramach możliwości na wszystkie linie sugerowane jest ekspediowanie pojazdów MEGA przegubowych

ZOBACZ TEŻ:

KASY BILETOWE

Od 23.03.2020 r. do odwołania kasy biletowe w soboty i niedziele będą nieczynne.

W pozostałych dniach według następującego planu:

  • KLONOWICA: 7:30 – 15:30
  • BASEN GÓRNICZY: 10:00 – 17:15
  • BRAMA PORTOWA: 10:00 – 17:15
  • KOŁŁĄTAJA: 10:00 – 17:15
  • KRZEKOWO: 10:00 – 17:15
  • PL. RODŁA: 10:00 – 17:15
  • PODJUCHY: 10:00 – 17:15
  • POMORZANY: 10:00 – 17:15
  • SŁONECZNE: 10:00 – 17:15
  • TURKUSOWA: 10:00 – 17:15
  • POLICE: 10:00 – 17:15
  • TURZYN – nieczynne
  • KALINY - nieczynne

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ TEŻ:


🔔🔔🔔

Pobierz bezpłatną aplikację GS24.pl i bądź na bieżąco!
Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy do niej zakładkę, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.


Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

chciałbym w obecnej sytuacji zwróć bilet kwartalny, czy i kiedy to będzie możliwe?

G
Gosc

Gdzie jest kasa na bramie Portowej?

G
Gość

No i fajnie. 58 i 59 z rana - masakra.Teraz będę ciągle spóźniona. Trudno niech się pracodawca martwi. Nieźle to sobie wymyślili.

G
Gość

no i za takie mądrości jesteśmy narażeni jeszcze bardziej ja jadę do pracy rano o godz.5 tramwaj jest pełny a teraz będzie nas jeszcze więcej,dziękuje za takie pomysły nie każdy ma własny samochód,

M
Mika

Mam pytanie do ZDiTM. Jak obecnie jeździ komunikacją miejską ograniczoną ale określoną ilość pasażerów to po ograniczeniu tej komunikacji przy tej samej liczbie pasażerów będzie ich więcej czy mniej w danym pojeździe? I jak takie działania oszczędnościowe mają się do epidemii coronawirusa?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3