Złoto i brąz Karoliny Pęk z Tarnobrzega w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec

/PISZ/
Karolina Pęk znów potwierdziła swój wielki talent
Karolina Pęk znów potwierdziła swój wielki talent Archiwum klubowe
W Bayreuth odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec niepełnosprawnych w tenisie stołowym "Bayreuth Open 2013", w których uczestniczyła reprezentacja Polski, w Tenisie wśród nich zawodniczka Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg Karolina Pęk.

Karolina po raz kolejny w tym roku odniosła sukces i wywalczyła w tych zawodach dwa medale złoty i brązowy. Medal złoty w turnieju indywidualnym, w którym pokonała zawodniczkę z Francji Claire Mairie 3:1, Holenderkę Danielle De Jong 3:0 i zawodniczki z Niemiec Lene Kramm 3:0 oraz Sonje Scholten 3:0.
Natomiast medal brązowy Karolina zdobyła w turnieju drużynowym grając w parze wraz z Dorotą Mitutą.

Nasze zawodniczki wyszły z grupy na drugim miejscu po zwycięstwach 3:1 nad drużyną francusko-niemiecką i brazylijską oraz przegranej 2:3 z ekipą Turcji II. W półfinale Polki uległy jednak 1:3 drużynie Turcji I.

- To kolejne medale szósty i siódmy zdobyte dla Tarnobrzega i Polski przez tenisistkę stołową IKS Jezioro Tarnobrzeg w 2013 roku. Przypomnę, że to już dziesiąty medal zdobyty w tym roku w turniejach międzynarodowych a 140 medal zdobyty przez zawodników naszego klubu od 2006 roku - mówi prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg Rajmund Zięba.