MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Konkurs dla wszystkich pierwszaków!

Magdalena Michalska
Czas płynie nieubłaganie. Kończy się okres wakacji i chociaż kalendarzowo lato jeszcze trwa, to od września wkraczamy w zupełnie nowy okres.

Niezależnie od tego czy jeszcze jesteśmy uczniami, czy już rodzicem dziecka w wieku szkolnym, po raz kolejny – w taki czy inny sposób - rozpoczynamy nowy rok szkolny. Jest to szczególna data dla wielu młodych ludzi, którzy pierwszy raz kierują swoje kroki do szkoły. Mimo, że mogą liczyć na wielkie wsparcie swoich rodziców, grona pedagogicznego, a przede wszystkim starszego rodzeństwa i kolegów, to zawsze jest to trudny moment w życiu każdego pierwszoklasisty. Choć zadanie szkoły polega przede wszystkim na rozwijaniu młodych umysłów i kształtowaniu właściwych postaw społecznych, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby była też miejscem dobrej zabawy!
Dlatego właśnie, aby uatrakcyjnić maluchom pierwsze tygodnie nauki „Głos Szczeciński” zachęca wszystkie szkoły do wzięcia udziału w plebiscycie „Pierwszaki”. Celem zabawy jest wyłonienie najpopularniejszej klasy pierwszej, spośród wszystkich szkół podstawowych regionu.

Jak się zgłosić do zabawy?
Reguły zabawy są bardzo proste. Konkurs podzielony został na dwa etapy – podczas pierwszego (trwającego od 16 września do 16 października) dyrektorzy placówek oraz nauczyciele mogą nadsyłać zgłoszenia swoich klas. Etap drugi to właściwe głosowanie. Swój głos na wybraną klasę pierwszą będzie można oddać pomiędzy 9 a 30 października. Regulamin plebiscytu przewiduje trzy sposoby głosowania:

  • poprzez „kliknięcie” na portalu gs24 (codziennie będzie można oddać tym sposobem pięć głosów, każdy o wartości 1 punktu)
  • za pośrednictwem mediów społecznościowych – Facebooka - (codziennie będzie można oddać tą drogą tylko jeden głos, o wartości 2 punktów)
  • poprzez SMS (których można wysłać dowolną ilość, a każdy głos oddany tą metodą będzie miał wartość 5 punktów)

Zobacz kandydatów, zagłosuj!

Tytuł najpopularniejszej klasy pierwszej to miłe wyróżnienie, jednak to nie wszystko. Dla grup aktywnie uczestniczących w zabawie przewidziano też atrakcyjne nagrody.
Nagrody czekają!
Grupa, która zajmie 1 miejsce otrzyma:

Grupa, która zajmie 2 miejsce otrzyma:

Grupa, która zajmie 3 miejsce otrzyma:

Grupa, która zajmie 4 miejsce otrzyma:

Grupa, która zajmie 5 miejsce otrzyma:

Grupa, która zajmie 6 miejsce otrzyma:

  1. 30 zestawów Happy Meal w restauracji McDonald’s,

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 30 października.
sponsorzy gs

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński