Kompleksowa opieka nad autem, nowoczesny sprzęt i doświadczony zespół. Auto Ars od prawie 30 lat pracuje na swoją renomę

Materiał informacyjny PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AUTO ARS ROMAN LUBIŃSKI I SŁAWOMIR KOZAKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
Mechanika samochodowa Auto Ars działa na szczecińskim rynku już od ponad ćwierć wieku. Firmę tworzy kilkunastoosobowy zespół mechaników i specjalistów z zakresu motoryzacji. Ponad połowa pracowników może pochwalić się co najmniej 20- letnim doświadczeniem. Wieloletnia praktyka jest stale wzmacniana przez udział w kursach i szkoleniach.

Warsztat oferuje kompleksową opiekę nad autem, a także prowadzi historię napraw. Wśród dostępnych usług znajdują się: diagnostyka komputerowa, naprawy mechaniczne, naprawy podzespołów sterowanych elektronicznie i instalacji elektrycznych, przeglądy okresowe i przebiegowe, zwiększanie mocy silnika (chip tuning), serwis klimatyzacji, wymiana i przechowalnia kół i opon, wymiana rozrządu, wymiana oleju i wiele innych. W przypadku awarii na drodze istnieje możliwość zamówienia pomocy drogowej dostępnej 24/7. Wszystkie przeglądy i naprawy wykonywane są przy użyciu nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych o standardzie ASO. Ponadto współwłaściciel Auto Ars ma uprawnienia Rzeczoznawcy Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego.

Na czas naprawy warsztat dysponuje autami zastępczymi. Stali klienci mogą też liczyć na korzystne rabaty. Firma oferuje również serwis i części do wszystkich marek samochodów. Początkowo warsztat specjalizował się w serwisie aut japońskich. Z czasem działalność objęła również auta amerykańskie i stopniowo się poszerzała. Od 2005 r. szczególną opieką otaczane są samochody marki: Land Rover, Jaguar, Mini i BMW.

Rzetelność zakładu zaowocowała zdobyciem tytułem „Warsztat Godny Zaufania” przyznanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Zamiennych.

Serwis samochodowy Auto Ars

ul. Krakowska 59d, Szczecin

+48 601 509 307
+48 91 333 21 31

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 8:00 - 17:30
Sobota: 8:00 – 14:00

www.autoars.pl
Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie