Głos Szczeciński

Kolejny Restaurant Week w Szczecinie. Mamy listę restauracji

Już 17 października rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu restauracji. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Destynacja Restauracja”. Podobnie jak w

restaurantweek.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/34] Następne

Już 17 października rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu restauracji. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Destynacja Restauracja”.

Podobnie jak w pozostałych edycjach festiwalu, celem akcji jest zapoznanie jak największej liczby osób z lokalną kuchnią. Restauracje zgłoszone do projektu przez dwa tygodnie oferują specjalne, degustacyjne menu w cenie 49 zł od osoby.

Posiłek składa się z trzech części: przystawka, danie główne, deser. Cena menu jest obniżona średnio o 50 proc. od ceny regularnej za proponowany zestaw. Oferta jest skierowana zarówno do osób preferujących kuchnię mięsną, jak i bezmięsną.

W tej edycji udział bierze pond 30 lokali w tym Binowo Park Golf Club uznane za najlepszą restaurację Restaurant Week w Polsce. Rezerwacji można dokonać na: restaurantweek.pl

- W przypadku każdej z edycji, wkładamy całe serce w przygotowanie menu festiwalowego - mówi Łukasz Wojtkiewicz, szef kuchni Binowo Park Golf Club. - Z dala od zgiełku miasta staramy się utrzymać najwyższy poziom obsługi oraz jakość dań, która zadowoli każdego smakosza.

Zobaczcie na zdjęciach tegorocznych uczestników wydarzenia. >>>

___________________________________________________________________________________________________________________

Zobacz także: Emocjonalny odcinek “Kuchennych Rewolucji” w Szczecinie. Jak zmieniła się restauracja?

Polecamy