KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM!

Artykuł sponsorowany Polskiego Związku Piłki Siatkowej
Już teraz zachęcamy do pobrania drugiej części Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem - zbioru siatkarskich zabaw skierowanych do najmłodszych Kibiców!

W kolejnej edycji można znaleźć nie tylko nowy zestaw zagadek dla dzieci czy kolorowanki i zagadki od naszych Sponsorów, ale również Siatkarskie Domino do samodzielnego wydruku i wspólnej zabawy z rodziną.

Nie zapomnieliśmy też o kolejnym konkursie z wyjątkowymi nagrodami! Liczymy, że uda się Wam stworzyć piosenkę zagrzewającą do boju naszych siatkarzy podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy – czekamy na Wasze prace konkursowe pod adresem klubkibica@pzps.pl do 6 listopada!

Więcej informacji o konkursie znajduje się w środku Siatkarskich Łamigłówek.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Tym razem, z okazji trwającego roku szkolnego, do Siatkarskich Łamigłówek dodaliśmy też odrobinę nauki. W środku znajdują się pierwsze Siatkarskie Lekcje z Orzełkiem – na początek trochę teorii z poruszania się po boisku oraz zagrywki połączonej z ćwiczeniami.
Zachęcamy wszystkie dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy!

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ (można też kliknąć w obrazek):

Regulamin do konkursu plastycznego jest dostępny tutaj: LINK DO REGULAMINU

Do pobrania jest również załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Piosenka

Pierwsza część łamigłówek do pobrania TUTAJ.

Materiał oryginalny: KOLEJNA ODSŁONA SIATKARSKICH ŁAMIGŁÓWEK Z ORZEŁKIEM! - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie