Kodo Auto Serwis – kompleksowa opieka nad autami

Artykuł sponsorowany Kodo Auto Serwis
Udostępnij:
Serwis samochodowy, ale też Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów tworzą działalność firmy Kodo Auto Serwis. Wśród usług punktu można znaleźć: naprawę samochodów większości marek, przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3,5 tony, geometrię 3D czy wymianę i sprzedaż opon. Czym firma się wyróżnia?

Kodo Auto Serwis pojawił się na rynku już w 2009 r. Zaczęło się od autoserwisu, który poszerzył swoje usługi o Podstawową Stację Kontroli Pojazdów. Kolejnym kamieniem milowym działalności był rok 2019, kiedy powstały nowe stanowiska mechaniczne - w tym stanowisko do geometrii. - Również w tym samym roku przystąpiliśmy do sieci warsztatów BestDrive – dodaje Krzysztof Drapiewski, Kodo Auto Serwis.

Obecnie w ofercie firmy można znaleźć takie usługi jak: naprawa pojazdów większości marek, przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3,5 tony, geometria 3D, serwis klimatyzacji, wymiana i sprzedaż opon. Największym zainteresowaniem cieszą się, jednak usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, przeglądy rejestracyjne, wymiana opon oraz geometria.

Firma współpracuje z klientami indywidualnym, ale też firmami, które zlecają obsługę całych flot. - Staramy się wykonywać swoją pracę w jak najlepszym stopniu – mówi Krzysztof Drapiewski. – Mechanicy przechodzą szkolenia z zakresu doskonalenia swoich umiejętności. Każdy klient jest dla nas ważny i w możliwy sposób staramy się rozwiązać problemy, z którymi do nas przychodzi. Wiadomo, że zdarzają się sytuacje, kiedy może pomóc tylko autoryzowany serwis, ale wtedy otwarcie o tym mówimy. Zależy nam, aby klient miał poczucie pełnej opieki i szczerości z naszej strony.

Firma stawia na progresywny rozwój. Obecnie dba o to, co już wypracowała. - Inwestujemy w szkolenia, nowe narzędzia pracy, podnośniki, stanowiska – wylicza przedstawiciel firmy. - Rozwijamy się przyszłościowo, aby nadążyć za technologią pojazdów elektrycznych i być przygotowanym do ich obsługi.

Dane kontaktowe:
Kodo Krzysztof Drapiewski
91 311 85 07 – autoserwis i stacja
603 993 245 – stacja kontroli pojazdów
biuro@kodo-autoserwis.pl
Adres. ul. Słoneczny sad 11
72-002 Dołuje
Strona www. kodo-autoserwis.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie