Kocian: Decydujący był rzut karny [Konferencja prasowa]

(rk)/ Pogoń Szczecin
Jan Kocian uważa, że kluczowym momentem spotkania był rzut karny dla Legii.
Jan Kocian uważa, że kluczowym momentem spotkania był rzut karny dla Legii. Pogoń Szczecin
Wypowiedzi trenerów z konferencji prasowej po czwartkowym spotkaniu Pucharu Polski, w którym Legia Warszawa pokonała Pogoń Szczecin 3:1. Do rozstrzygnięcia losów meczu potrzebna była dogrywka.

Jan Kocian

Przez 90 minut nie byliśmy gorszą drużyną. Decydująca była pierwsza minuta dogrywki, kiedy Matynia faulował w polu karnym. Po zejściu Murawskiego i Zwolińskiego nie mieliśmy nikogo, kto przetrzymałby piłkę w ataku. Później straciliśmy trzecią bramkę i było już po meczu. Za 10 dni znów się widzimy i spróbujemy odebrać Legii to, co pucharze oddaliśmy.

Henning Berg

To był dobry mecz. Chcieliśmy strzelić decydującego gola przed dogrywką, ale nie udało się. To właśnie jest piłka. Mieliśmy sporo sytuacji, powinniśmy trafić więcej razy. Mecz pokazał mi też, że w drużynie jest jakość i dobre przygotowanie fizyczne.