Kobieta Roku Pomorza Zachodniego | Głosowanie zakończone

Agata Maksymiuk
Agata Maksymiuk
Udostępnij:
100-lecie niepodległości to także setna rocznica nadania Polkom praw wyborczych. Dlatego rok 2018 jest w naszym województwie Rokiem Kobiet. Kluczowym wydarzeniem jest plebiscyt „Głosu” i Urzędu Marszałkowskiego - Kobieta Roku. Plebiscyt jest skierowany do wszystkich kobiet w województwie zachodniopomorskim.

W każdym z powiatów zostaną wyłonione liderki, kobiety aktywne, działające na rzecz lokalnej społeczności i wyróżniające się swoją przedsiębiorczością. Laureatki zostaną wybrane osobno w Koszalinie, Szczecinie, Świnoujściu i wszystkich powiatach województwa zachodniopomorskiego.

- To duże przedsięwzięcie. W każdym powiecie mieszkańcy będą mogli zgłaszać dowolną liczbę kandydatek. Potem wybiorą te, które według nich szczególnie zasługują na wyróżnienie. Kobietę Roku Pomorza Zachodniego spośród kobiet, które zajmą pierwsze 100 miejsc w rankingu wojewódzkim wybierze specjalna kapituła - mówi red. Ynona Husaim-Sobecka, zastępca redaktora „Głosu Szczecińskiego”.

Głosowanie rozpoczęło się 22 czerwca 2018 r. i potrwa do piątku, 13 lipca 2018 r.
Czytelnicy swoimi głosami wybierają Kobietę Roku powiatu lub miasta. Laureatka, która zajmie pierwsze miejsce w powiecie otrzyma tytuł Kobiety Roku, pamiątkowy medal i dyplom oraz zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt SPA. Głosować na Kobietę Roku będzie można za pomocą SMS-ów i kuponów drukowanych na łamach „Głosu Szczecińskiego” i „Głosu Koszalińskiego”.

Po zakończeniu głosowania w plebiscycie, spośród pierwszych 100 kandydatek - liderek rankingu wojewódzkiego Kapituła Plebiscytu wybierze Kobietę Roku Pomorza Zachodniego. Laureatka otrzyma tytuł, dyplom, pamiątkową statuetkę, a także zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w drugiej połowie września w Szczecinie. Po gali ukaże się specjalne wydanie „Głosu”, w którym zaprezentujemy laureatki plebiscytu.

  • na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy od 9 maja do 1 czerwca 2018 r.
  • głosowanie rozpoczęło się 22 czerwca i będzie trwać do 13 lipca 2018 r., do godz. 24.00
  • głosowanie poprzez kupony trwa do 11 lipca, do godz. 16
  • wręczenie nagród nastąpi w drugiej połowie września w Szczecinie.

2018 rok to będzie Rok Kobiet. I wielki plebiscyt "Głosu" i ...

Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak
tel. 94 347 35 47
e-mail: anna.zawislak@polskapress.pl

Organizatorem plebiscytu jest „Głos Dziennik Pomorza” przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie