MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza: Wyłonimy nieprzeciętne panie

Marek Rudnicki
Rozpoczyna się trzecia edycja plebiscytu "Głosu Szczecińskiego", który ma wyłonić kobiety wyróżniające się pozytywnie w naszym regionie. Czekamy na zgłoszenia kandydatek. Finał - w święto kobiet, czyli 8 marca.

Plebiscyt "Kobieta przedsiębiorcza 2012" ma na celu pokazanie pań, które z powodzeniem konkurują z mężczyznami nie tylko na niwie zawodowej, ale również w każdej innej dziedzinie życia. Są energiczne, zaradne, operatywne i nie poddają się trudnościom, a jednocześnie nieznane przez ogół społeczeństwa, a jedynie w bliskiej sobie grupie działania.

Plebiscyt potrwa do 16 marca br. Został podzielony na dwa okresy. Pierwszy - od 13 stycznia do 3 lutego włącznie. W tym okresie można zgłaszać kandydatki do plebiscytu. Potem nastąpi głosowanie na poszczególne panie (do 4 marca - SMS-ami i do 1 marca - kuponami wyciętymi z gazety). Wytypować kandydatki do plebiscytu może każdy z naszych Czytelników i to na dwa sposoby.

Pierwszy - wysyłając wiadomość SMS do 31 stycznia 2012 r. do godz. 12 na numer telefonu 71466 o treści: GS.K imię i nazwisko kandydatki oraz nazwa firmy, z którą jest związana. Przykład: GS.K Anna Nowak - Hurtownia spożywcza MIX.

Kobieta Przedsiębiorcza 2012: Pobierz kupon zgłoszeniowy

Kupon można też wyciąć z gazety. Należy wtedy wypełnić i dostarczyć go do redakcji osobiście,listownie lub mailowo. Korzystając z poczty elektronicznej należy go przesłać na adres [email protected] (wpisując w temacie wiadomości Kobieta Przedsiębiorcza).

Można to uczynić za pomocą poczty, wysyłając kupon na adres: "Głos Szczeciński", Nowy Rynek 3, 71- 875 Szczecin z dopiskiem "Kobieta Przedsiębiorcza". Każdy Czytelnik ma prawo zgłosić dowolnąliczbę kandydatek do plebiscytu.

Kobieta Przedsiębiorcza 2012: Zobacz szczegółowy regulamin plebiscytu.

Wielka gala i bankiet wieńczący ubiegłoroczny plebiscyt odbyły się w Kołobrzegu, gdzie zaprosiliśmy panie, które zajęły 10 pierwszych miejsc w rejonach szczecińskim, koszalińskim i słupskim.

Była więc okazja do poznania się, rozmów na ulubione tematy oraz wymiany doświadczeń z podobnych branż. Większość pań wymieniła wizytówki, nawiązując później bliższą współpracę.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zwyciężyła pani Katarzyna Studzińska, prezes Fabryki Maszyn Budowlanych Bumar - Hydroma S.A. w Szczecinie.

Drugie miejsce przypadło pani Marcie Marskiej - Błahy, adwokatowi, prowadzącej zajęcia z podstaw prawa gospodarczego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Trzecie miejsce pani Tatianie Burdzy, nauczycielowi akademickiemu, kanclerzowi Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum. Każdy ma wokół siebie jakąś nieprzeciętną kobietę. Czekamy na Wasze propozycje. Plebiscyt uznajemy za rozpoczęty.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński