Kobieta Przedsiębiorcza. Wręczyliśmy nagrody [zdjęcia]

  Kobieta Przedsiębiorcza. Wręczyliśmy nagrody [zdjęcia]

  Małgorzata Klimczak

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Romana Stencel (z prawej) została Kobietą Przedsiębiorczą w tej edycji konkursu.

  Romana Stencel (z prawej) została Kobietą Przedsiębiorczą w tej edycji konkursu. ©Andrzej Szkocki

  Romana Stencel została laureatką naszego konkursu Kobieta Przedsiębiorcza. Nagrodę wręczyliśmy podczas uroczystej gali, na której spotkały się panie, które zdobyły najwięcej głosów.
  Romana Stencel (z prawej) została Kobietą Przedsiębiorczą w tej edycji konkursu.

  Romana Stencel (z prawej) została Kobietą Przedsiębiorczą w tej edycji konkursu. ©Andrzej Szkocki


  Głos Szczeciński poprzez swój plebiscyt chciał zwrócić uwagę na piękne i mądre kobiety, które osiągnęły w życiu sukces. Kobiety te realizują się w różnych dziedzinach życia. Spełniają swoje marzenia, są aktywne w życiu publicznym i zmieniają je na lepsze.

  Do naszego plebiscytu Czytelnicy zgłosili 33 kobiety. Na galę zaprosiliśmy kobiety, które zdobyły największą ilość głosów.

  Laureatką naszego konkursu została Romana Stencel, która prowadzi firmę Stenro Ambasada Zdrowia. Oferuje usługi z zakresu dietetyki, turystyki i fitnessu.

  - Od podstawówki chciałam być nauczycielką fikołków - mówi pani Romana. - Zawsze brałam udział w zawodach sportowych i marzyłam o własnej sali ćwiczeń. Nakręca mnie to, że sprawiam przyjemność ludziom. Najpiękniejsze są chwile, kiedy przychodzi do mnie taki mały szkrab i mówi: "ciociu, zajęcia są super".

  Drugie miejsce zajęła Monika Boska-Nowakowska, która prowadzi Centrum Mody Ślubnej. Jej firma była już trzy razy organizatorem Dni Mody i Urody.

  - Zawsze projektowałam suknie, a salon przyszedł gdzieś po drodze - mówi pani Monika. - Już jako mała dziewczynka przebierałam się w ubrania i buty mamy i rysowałam suknie na tapetach. Widzę, że moja córka ma podobne zainteresowania. Ma dwa lata, a już chodzi ubrana tak samo jak ja. W mojej pracy największą radość sprawia mi to jak widzę zadowolona klientkę i radość w oczach jej partnera.
  Trzecie miejsce zajęła Anna Janowska. Pracuje na stanowisku specjalisty ds. marketingu w firmie Fenix3, która zajmuje się reklamą poprzez wysokiej jakości dekodery.

  - Bardzo długo szukałam swojego pomysłu na życie - mówi pani Ania. - Marzyłam o projektowaniu, ale poszłam na grafikę na Politechnice Szczecińskiej. Po studiach trafiłam do firmy, która zajmowała się naborem emisji reklam do telewizji. W tej pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt z ludźmi. Doceniam ekipę, z którą pracuję. To ludzie tworzą to, co się dzieje w naszej firmie.

  Wszystkie laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
  Fundatorem Głównych Nagród jest Hotel Aurora Spa & Wellness w Międzyzdrojach.


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo