Klasa okręgowa

Sławomir Sarosiek, August Kimbar, 8 maja 2006 r.
Piłkarze KP Police II (szare stroje) pokonali na własnym boisku Orkana Suchań 3:0 Tomasz Łój
Grupa 1 - Hat-trick "Rooney'a" , Grupa 2 - Czcibor gromi.

Grupa 1

Najlepsza drużyna wiosny - Masovia zagrała kolejny bardzo dobry mecz i pokonała drużynę Rybaka w Trzebieży aż 5:0.

Zespół Świtu Skolwin Szczecin zrehabilitował się po wpadce w Łobzie i pokonał Wicher Brojce 4:0. Trzy bramki w tym meczu zdobył najlepszy snajper drużyny ze Szczecina - popularny "Rooney", czyli Marcin Ratkowski.

Bardzo ważny mecz dla układu w dole tabeli odbył się w Łobzie, gdzie miejscowy Światowid grał z Dąbrovią Stara Dąbrowa. Pojedynek o "sześć punktów" wygrali piłkarze Dąbrovii 1:0, a ich trener Przemysław Suchodolski powiedział po meczu:

- Był to dobry, szybki mecz. Zwycięstwo bardzo cieszy i myślę, że pozwoli uwierzyć moim piłkarzom we własne siły. Należy pochwalić gospodarzy za świetne przygotowanie boiska.

Nadspodziewanie trudną przeprawę mieli piłkarze lidera rozgrywek Piasta Chociwel, którzy zawitali do Golczewa na mecz z ostatnią Iskrą. Mecz był zacięty i zakończył się nieznacznym zwycięstwem Piasta 1:0.

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Węgorzynie, gdzie miejscowa Sparta pokonała 4:1 Sarmatę Dobra Nowogardzka.

Piłkarze KP Police II nie mieli większych problemów z pokonaniem Orkana Suchań. Gospodarze lepiej wytrzymali kondycyjnie mecz rozgrywany w wysokiej temperaturze i strzelili trzy bramki nie tracąc żadnej.

Promień Mosty przegrał u siebie z Mewą Resko 1:2. Mecz był ciekawy, a nieznaczną przewagę mieli goście, którzy odnieśli niespodziewane zwycięstwo.
Piłkarze Vinety II Wolin wycofali się z rozgrywek, a ich przeciwnicy otrzymują w rundzie wiosennej walkowerem trzy punkty.

WYNIKI

Rybak Trzebież - Masovia Maszewo 0:5, bramki: Chanarz, Chomont, Zwolak, Kubiak, Izdebski;
Świt Szczecin - Wicher Brojce 4:0, bramki: Ratkowski 3, Nalazek;
Światowid Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0:1, bramka: Rozlach;
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 0:1, bramka: Szymczak;
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra Nowogardzka 4:1, bramki: Szwalec, Gwóźdź 2, Samal - Zawilski;
KP Police II - Orkan Suchań 3:0, bramki: Skrętny, Maśniak, Duraj;
Promień Mosty - Mewa Resko 1:2, bramki: Włodarczyk - Gradus, Błaszczyk; Vielgovia Szczecin - Vineta II Wolin 3:0 (walkower).

Grupa 2

Nie było niespodzianki w Lipianach, gdzie Stal pewnie wygrała z Gryfem Sulimierz prowadząc do przerwy 5:0. Gospodarze tym razem rozegrali dobry mecz, szczególnie do przerwy. Na wyróżnienie w zespole Stali zasłużyli zdobywca dwóch bramek Dominik Rutkiewicz oraz Tomasz Jurkiewicz.

Orzeł Trzcińsko-Zdrój remisował do przerwy 1:1. Dopiero po przerwie zespół lidera rozgrywek zagrał skuteczniej i zdobył decydujące o zwycięstwie bramki.

W Widuchowej zespół Łabędzia prowadził 2:1, lecz w 90. minucie spotkania stracił bramkę i tylko zremisował z nierówno grającą Odrzanką Radziszewo.

Trwa dobra passa Unii, która tym razem pokonała Błyskawicę Kluki zdobywając bramki w drugiej połowie meczu. Warto zaznaczyć, że zespół z Dolic nie przegrał pięciu meczów z rzędu zdobywając w nich 19 bramek nie tracąc żadnej.

Mecz do jednej bramki toczył się w Morzycku, gdzie miejscowe Morzycko wysoko pokonało rezerwy Pogoni Barlinek. Od kilku meczów źle dzieje się w drużynie z Barlinka, która ma kłopoty ze skompletowaniem składu na mecz.

Woda Rzecko wygrała mecz z Drawą Drawno, chociaż goście wygrywali 0:2. W zespole gospodarzy bardzo dobry mecz rozegrał zdobywca trzech goli Szczepański.

Rzadko spotykanym wynikiem zakończył się mecz w Dargomyślu, gdzie zdecydowanie przeważali piłkarze Czcibora Cedynia.

Po wyrównanym i zaciętym meczu na boisku w Brzesku miejscowy Sęp nieznacznie wygrał z Remorem Recz.

WYNIKI:

Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Godków 4:1, bramki: Mikitów 2, Mazur, Kozik - Łągiewczyk;
Stal Lipiany - Gryf Sulimierz 5:1, bramki: Rutkiewicz 2, Jurkiewicz, Zieliński, Mączyński - A. Małecki;
Łabędź Widuchowa - Odrzanka Radziszewo 2:2, bramki: Stasiowski, Karapulka - Fatyga, Mysiak;
Morzycko Moryń - Pogoń II Barlinek 8:0, bramki: Pietrzyk 2, Ropiejko 2, Kaczmar, Chrzanowski, Kuzir, Błaszczyński;
Błyskawica Kluki - Unia Dolice 0:2, bramki: Hawryluk, Twardowski;
Woda Rzecko - Drawa Drawno 5:2, bramki: Szczepański 3, Urbaniak, Piszcz - Jędrasik, Ciesielski;
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3:12, bramki: Niepałka 2, Pikusicki - Zielas 5, Majda 2, Skóra 2, Wandyszewski, Jaz, Karkowski;
Sęp Brzesko - Remor Recz 2:1, bramki: Świątek, Piska - Formela.