King musi wygrać. Mamy bilety na środowy mecz [KONKURS]

Tadeusz Surma
Koszykarze Kinga Szczecin stoją pod ścianą. Przegrali dwa pierwsze mecze w I rundzie fazy play-off z Polskim Cukrem Toruń. W środę Wilki Morskie mogą mieć ostatnią szansę na powrót do tej serii.

Mecz nr 3 startuje w środę w hali Netto Arena w Szczecinie. Początek o godz. 20. Seria toczy się do trzech zwycięstw i na razie Polski Cukier prowadzi 2-0.

Dla kibiców Kinga Szczecin mamy kilka podwójnych wejściówek na środowy pojedynek. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Który z koszykarzy Kinga zrobił w ostatnim sezonie największy postęp i dlaczego?".

Na odpowiedzi czekamy do wtorku do godz. 20. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] z dopiskiem KONKURS KING.

Zwycięzców powiadomimy mailowo a wejściówki będą do odebrania w redakcji "Głosu Szczecińskiego" w środę.

Polski Cukier znów pokonał Kinga! Twarde Pierniki prowadzą w...

Koszykarze Kinga Szczecin przegrali ze Stelmetem Zielona Góra, ale kibice obejrzeli ciekawy pojedynek. Widownię w przerwach spotkania tanecznymi pokazami raczyła grupa King Wilki Morskie Cheerleaders. WIĘCEJ O MECZU: King Szczecin - Stelmet Zielona Góra 80:87. Zabrakło kropki nad „i”POLECAMY RÓWNIEŻ: ZDJĘCIA kibiców z niedzielnego meczu Pogoń - Zagłębie. Tak wyglądał mecz waszym okiem