Kilkuset biegaczy w Fun Run. Zwycięzca miał ogromną przewagę [DUŻO ZDJĘĆ]

Fun Run przy okazji Maratonu Szczecińskiego.
Fun Run przy okazji Maratonu Szczecińskiego. Jakub Lisowski
Daniel Troć (MKL Szczecin) pewnie wygrał bieg Fun Run na dystansie 4,2 km towarzyszący 5. Maratonowi Szczecińskiemu. 19-latek "wyrwał" już na starcie i z dużą przewagą pierwszy minął linię mety.
Jaki rodzaj biegania jest stworzony dla ciebie?

Czasu nie liczono, bo w tym biegu liczyła się głównie dobra zabawa. Startowały dzieci, rodziny i emeryci. Nie brakowało także takich śmiałków, którzy wcześniej pokonali tę trasę z kijkami (Nordic Walking). A pan Paweł cały dystans pokonał na boso ("on już tak ma" - jak głosili organizatorzy) i z flagą Polski w prawej ręce.