Kilka medali Spartakusa Pyrzyce

Spartakus
W Krotoszynie odbyły się mistrzostwa Polski młodziczek, młodzików oraz kadetów i kadetek w sumo.

Patrycja Dyszkiewicz wygrała rywalizację kadetek w kategorii 65 kg. Nasza zawodniczka jest wychowanką Henryka Pełki i uczennicą ZS nr 2 CKU w Pyrzycach.

Drugie miejsce dla Krzysztofa Mieszki (uczeń ZS Nr2 CKU) a brązowy medal wywalczył Wojciech Kuźnicki (+95 kg) - uczeń Gimnazjum w Pyrzycach. Na niższych miejscach wśród kadetów uplasowali się Weronika Modrzejewska (5. lokata), Jakub Boczula (5. lokata) czy Klaudia Dyszkiewicz (7. miejsce).

W grupie młodzików brązowy medal w kategorii 60 kg wywalczył Jakub Żółtańskim wychowanek trenera Grzegorza Jaska. Dzięki tym wynikom Spartakus zajął 5. miejsce wśród klubów w kraju.