MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Każdy może wjechać mostem Brdowskim na wyspę

Piotr Jasina
Informowaliśmy, wbrew różnym sygnałom, iż z nowego mostu może korzystać każdy, MSR Gryfia też. Informacje się potwierdziły.

Informowaliśmy, cytując wypowiedź Macieja Nowotnego, prezesa spółki Mars Most Brdowski, że z nowego mostu mogą korzystać wszyscy bez ograniczeń. Prezes zdementował zarzuty, iż nie może z mostu korzystać Morska Stocznia Remontowa Gryfia. Nie mniej dziwił się treści informacji podanej przez biuro prasowe marszałka, w którym domagał się wyjaśnień w tej sprawie.

Można było przecież najpierw sprawdzić, jaki jest stan faktyczny zamiast słać do mediów oświadczenia i powoływać się na niesprawdzone informacje.

Szymon Dominiak Górski w imieniu zarządu MSR Gryfia także potwierdził, iż Most Brdowski jest przejezdny. Tłumaczył, iż remontówka nadal korzysta z promów ponieważ nie zorganizowała jeszcze ruchu przez most i na wyspie. Prowadzone są w tej sprawie między innymi rozmowy z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie i spółką BMO. Prowadzone są też rozmowy z przewoźnikami na dotyczące transportu pracowników - dodaje Dominiak-Górski. Zapewnia, że dla Gryfii to sprawia priorytetowa.

Most budowano ponad rok, co w tym czasie robiła MSR Gryfia?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński