Trwa głosowanie
Pozostało: 3 dni
Plebiscyt: OSOBOWOŚĆ ROKU 2023

Wybieramy Osobowość Roku w kategorii KulturaNominacja za:


działalność muzyczną oraz kształcenie młodych adeptów sztuki na warsztatach w mieście i gminie Kamień Pomorski.____________


Najpiękniejsza podróż jaka może nas czekać w życiu to podróż na przeciw drugiemu Człowiekowi ❤️ . Moim największym powołaniem życiowym jest spełnianie marzeń muzycznych dzieci, które uczę. Muzyka jest dla mnie całym światem i największym powołaniem życiowym.


W dużym skrócie o mnie:

Zawodowo jestem Instruktorką muzyki, prowadzącą również zespoły muzyczne, kompozytorką współpracującą od kilku lat z ZAiKS, aranżerką muzyczną i gitarzystką kochającą grać oraz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie muzyczne innym.


Doświadczenie jako gitarzystka - 35 lat (mój nauczyciel od dzieciństwa - Aleksander Wiśniowiecki - muzyk i emerytowany nauczyciel)


Doświadczenie jako instruktor muzyki - 29 lat.


Zajęcia prowadzę łącząc profesjonalizm wraz z ciepłą i zabawną atmosferą. Mam wieloletnie doświadczenie zawodowego nauczyciela w placówkach pozaszkolnych oraz podejście do dzieci w różnym wieku.


Komponuje własne utwory, piszę teksty piosenek, tworzę pomysły na projekty muzyczne na wszelkie wydarzenia muzyczne dla miasta (Koncerty i zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci) .


Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż radość dzieci, które uczę.


Prowadzę również działalność charytatywną muzyczną na kanale YouTube, gdzie promuję zbiórki pieniędzy dla chorych dzieci.
____________


UWAGA! Ważna informacja dla osób

nominowanych do tytułu Osobowość Roku:


Mają Państwo możliwość uzupełnienia swojej prezentacji w ramach plebiscytu.

Możliwe jest bardziej szczegółowe przedstawienie swojej osoby, działalności

i dokonań, poprzez dodanie opisu i zdjęć.


KLIKNIJ i EDYTUJ prezentację

____________


Czytaj więcej o plebiscycie

na www.gk24.pl/osobowosc