Świeżo upieczona panna młoda radosną nowinę przekazała fanom na... Instagramie. Katarzyna Nosowska opublikowała wymowne zdjęcie obrączki z podpisem "po 17 latach, po przejściach".

Zobacz galerię

Katarzyna Nosowska, pochodząca ze Szczecina wokalistka grupy Hey, została mężatką. Artystka po 17 latach związku powiedziała "tak" Pawłowi Krawczykowi, gitarzyście grupy Hey. Jak donoszą plotkarskie portale, ślub odbył się w Las Vegas. Podczas ceremonii, z najbliższych parze osób obecny był jedynie syn Nosowskiej z poprzedniego związku.

Radosną nowinę artystka przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama.

Zdjęcie obrączki opatrzyła podpisem "Po 17 latach, po przejściach". Dla wielu osób było to spore zaskoczenie, ponieważ związek Nosowskiej i Krawczyka przez lata utrzymywany był w tajemnicy i nikt tak do końca nie wiedział co łączy tych dwoje. Para ma też na koncie wiele wzlotów i upadków.

Kim jest Paweł Krawczyk? To muzyk, który do zespołu Hey dołączył w 2001 roku. Od tamtej pory jest głównym autorem muzyki na albumach zespołu. Fani rockowych rozgłośni radiowych mogą go również kojarzyć z nieistniejącego już Roxy FM, w którym prowadził audycję "Tranzytem do niebytu".

Zobacz galerię

Jak zmieniła się Katarzyna Nosowska?

WIDEO: DZIEŃ DOBRY TVN