Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Karatecy ze Szczecina z workiem medali

Pasja22
Pasja22
Zawodnicy ze szczecińskiego klubu Karate Bodaikan przywieźli z turnieju Arawaz Cup 2013 aż 24 medale. Dzięki temu zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

ARAWAZA CUP 2013 HALLE/SAALE - NIEMCY
Udział wzięło 398 zawodników z 6 krajów : Anglia, Holandia, Belgia, Niemcy, Polska, Nigeria.

Podopieczni trenera Piotra Juszczaka z Klubu Karate Bodaikan ze Szczecina wywalczyli w konkurencjach indywidualnych aż 24 medale: 12 złotych, 6 srebrnych i 9 brązowych zajmując tym samym II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Najlepszymi zawodnikami turnieju została Justyna Paczkowska i Maciej Boguszewski z Bodaikan, który został złotym multimedalistą.

Zawodnik Szymon Grzywacz będzie reprezentował z ramienia PZK nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie 9-10 maja 2013.