Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 11 i Senat okręg nr 25

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 11 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 25. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: kutnowski, łęczycki, łowicki, poddębicki. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Nie zmarnuj swojej szansy - weź udział w wyborach parlamentarnych 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 11.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 11.
Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów

  • kutnowski,
  • łaski,
  • łęczycki,
  • łowicki,
  • pabianicki,
  • pajęczański,
  • poddębicki,
  • sieradzki,
  • wieluński,
  • wieruszowski,
  • zduńskowolski,
  • zgierski.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Bejda Paweł Jan, Łowicz, inżynier mechanik
  2. Zięba-Gzik Jolanta, Zduńska Wola, pedagog
  3. Nowak Adam Paweł, Marzęcice, inspektor ochrony przeciwpożarowej
  4. Nawrocka Elżbieta Renata, Wieruszów, inżynier technologii żywności
  5. Jarota Bogdan Ryszard, Karnków, nauczyciel
  6. Woźniak Tomasz, Wągłczew, nauczyciel
  7. Stasiak Zbigniew Marek, Żytowice, ekonomista
  8. Pacholski Michał Tomasz, Łęczyca, inżynier geodeta
  9. Krawczyk Marek Jan, Kamostek, rolnik
  10. Bednarek Ewa, Chodaki, rolnik
  11. Jankowski Marek, Kamilew, rolnik
  12. Karniszewski Andrzej, Kaczkowizna, doradca rolniczy
  13. Plewiński Paweł Krzysztof, Zagórzyce, inżynier budownictwa
  14. Terka Michał Waldemar, Sieradz, syndyk
  15. Kaczorowska Maria, Brużyczka Mała, ekonomista
  16. Łabędzki Marcin, Biały Ług, rolnik
  17. Błach Alina, Bieniec, specjalista administracji publicznej
  18. Żóraw Andrzej, Walichnowy, doradca zawodowy
  19. Krawczyk Ewa Anna, Stemplew, nauczyciel
  20. Romanow-Przybylak Justyna Agnieszka, Zgierz, prawnik
  21. Morga Agnieszka, Stara Brzeźnica, rolnik
  22. Czupryniak Danuta, Brodnia Górna, rolnik
  23. Grzegory Adam, Łaźniki, rolnik
  24. Stępień Andrzej Paweł, Przywóz, rolnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Lichocka Joanna Katarzyna, Warszawa, dziennikarz
  2. Polak Piotr Stanisław, Grabinka, parlamentarzysta
  3. Woźniak Tadeusz Jacek, Mieczysławów, historyk
  4. Mateusiak-Pielucha Beata Anna, Posmykowizna, parlamentarzysta
  5. Ciebiada Krzysztof, Pabianice, parlamentarzysta
  6. Rzymkowski Tomasz Piotr, Kutno, prawnik
  7. Rychlik Paweł Piotr, Wieluń, farmaceuta
  8. Matuszewski Marek, Zgierz, parlamentarzysta
  9. Wieczorek Iwona Małgorzata, Zgierz, nauczyciel akademicki
  10. Górczyński Andrzej Robert, Wola Kałkowa, inżynier rolnik
  11. Rzymkowska Ewa, Kutno, prawnik
  12. Nowak Krzysztof Jan, Piaski, ekonomista
  13. Krzak Michał Bazyli, Lututów, lekarz dentysta
  14. Kołoszczyk Olga Anna, Maciszewice, dyrektor ds. administracyjnych
  15. Paprota Katarzyna, Złoczew, logopeda
  16. Gałka Mariusz, Sadowiec Niwa, rolnik
  17. Walczak Sławomir, Brodnia Górna, leśniczy
  18. Chadryś Iwona, Dzietrzkowice, nauczyciel
  19. Twardowska Monika Malwina, Błonie, urzędnik państwowy
  20. Ratyńska Elżbieta Beata, Pabianice, nauczyciel
  21. Wrzała Sylwia Marianna, Wierzchlas, kierownik biura rachunkowego
  22. Kaźmierczak Wieńczysław Jerzy, Poddębice, lekarz
  23. Kaleta Paweł Tomasz, Chełmce, historyk
  24. Wojciechowski Waldemar Jan, Wicie, rolnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Matysiak Paulina, Kutno, kierownik działu finansowego
  2. Olejniczak Cezary Roman, Stary Waliszew, rolnik
  3. Idzikowski Wiktor, Sieradz, informatyk
  4. Kaźmierska-Małyska Iwona Monika, Mieleszynek, pedagog
  5. Waluda Henryk, Grabowiec, kierownik działu
  6. Sikora Anna Iwona, Sieradz, publicysta
  7. Pietrzak Michał Damian, Chechło Pierwsze, pedagog
  8. Lewicka Zdzisława Teresa, Miedźno, główny księgowy
  9. Lorenc Patryk, Korczew, specjalista ds. jakości
  10. Karpiński Marcin, Szczawin Duży, rolnik
  11. Błaszczyk Anna Maria, Wieluń, nauczycielka
  12. Walczak Sebastian Bartosz, Kutno, księgowy
  13. Kościan Monika, Zduńska Wola, księgowa
  14. Raj Przemysław, Sieradz, lekarz weterynarii
  15. Bundzylak-Dąbrowska Agnieszka Czesława, Zgierz, bankowiec
  16. Wolska Anna Maria, Kutno, technik rachunkowości
  17. Zięba Piotr, Lichawa, administratywista
  18. Ciuborski Piotr Krzysztof, Kąty, inżynier geodeta
  19. Jędrysiak-Urbańska Olga, Działoszyn, nauczyciel
  20. Płóciennik Marek, Waszkowskie, pracownik administracji państwowej
  21. Skoczylas Adrian, Zgierz, politolog
  22. Borkiewicz Kinga, Zduńska Wola, student prawa
  23. Grabski Rafał, Sobień, filolog polski
  24. Gryglewski Marek Józef, Pabianice, pracownik administracji

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Walczak Izabela Anna, Łódź, wykładowca akademicki
  2. Owczarek Łukasz Mikołaj, Sieradz, rolnik
  3. Kaniewski Andrzej, Zduńska Wola, przedsiębiorca
  4. Ożadowicz Łukasz Artur, Sworawa, informatyk
  5. Dyoniziak Dariusz, Wola Chruścińska, technik rolnik
  6. Matusiak Ewelina, Łódź, specjalista ds. exportu
  7. Kędziak Joanna, Dąbrowa, finansista
  8. Sobczak Justyna, Aleksandrów Łódzki, architekt
  9. Nowak Wojciech Damian, Ogroble, student historii
  10. Gogulska Malwina Anna, Sieradz, konsultant
  11. Wolniewicz Adam Jan, Pabianice, specjalista ds. produktu
  12. Skowronek Angelika, Krępa, student ochrony środowiska
  13. Kociński Konrad Piotr, Łódź, student gospodarki przestrzennej
  14. Gackowska Weronika, Kutno, konsultant infolinii
  15. Hejniak Sebastian Patryk, Łódź, ekonomista
  16. Szcześniak Katarzyna Dorota, Łódź, programista
  17. Kardas Rafał Andrzej, Łódź, mechanik
  18. Wasiewicz Magdalena Ewa, Łódź, nauczyciel
  19. Zając Mateusz Mariusz, Brzeziny, student rachunkowości
  20. Rosińska Natalia Paulina, Łódź, rejestratorka medyczna
  21. Ziemba Aleksandra Anna, Łódź, pomoc przedszkolna
  22. Gierowski Rafał, Pełczyska, logistyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Tomczyk Cezary Józef, Sieradz, politolog
  2. Joński Dariusz, Łódź, ekonomista
  3. Hanajczyk Agnieszka Małgorzata, Bełdów, prawnik
  4. Rąkowski Krzysztof Gabor, Pabianice, specjalista ds. funduszy unijnych
  5. Owczarek Andrzej, Ostrów-Osiedle, historyk
  6. Gierula Artur, Kutno, nauczyciel
  7. Pabich Michał Marian, Męcka Wola, administratywista
  8. Lewera Jacek Witold, Pajęczno, nauczyciel
  9. Seweryn Piotr Jacek, Łódź, kosztorysant budowlany
  10. Lewandowska Iwona Elżbieta, Łódź, prawnik
  11. Wróbel Katarzyna Renata, Łask, pracownik adminstracyjny
  12. Strumian Edyta Grażyna, Głowno, nauczyciel
  13. Wójcik Zbigniew, Łowicz, pożarnik
  14. Kowalczyk Michał Marcin, Huta Dłutowska, technik informatyk
  15. Lipińska Anna, Łódź, artysta plastyk
  16. Matusiak Karolina Daria, Kutno, ekonomista
  17. Zielińska Beata Maria, Wrząca, nauczyciel
  18. Kącki Tomasz Bernard, Kurów, rolnik
  19. Jesionowska Barbara Maria, Poddębice, zarządca nieruchomości
  20. Sieradzki Marcin Miłosz, Grotniki, architekt
  21. Wolna Katarzyna Kinga, Zduńska Wola, psycholog
  22. Okoń-Wyder Nina Barbara, Osiek, nauczyciel
  23. Jachimek Marek Grzegorz, Łask, emeryt wojskowy
  24. Grabarczyk Małgorzata Iwona, Aleksandrów Łódzki, przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Skupiński Przemysław Szczepan, Zgierz, przedsiębiorca
  2. Goździewicz Wojciech Stanisław, Łódź, lekarz dentysta
  3. Tobolczyk Przemysław Bogusław, Kutno, technik mechanik
  4. Pietrzak Jacek, Aleksandrów Łódzki, specjalista ds. marketingu i handlu
  5. Matusiak Emilia, Jasionka, handlowiec
  6. Baczyńska-Socha Monika Magdalena, Zgierz, specjalista administracji publicznej
  7. Klimkiewicz Jakub Marcin, Zgierz, kierowca samochodu ciężarowego
  8. Gawron Jakub Mateusz, Zgierz, nauczyciel geografii
  9. Barańska Lucyna Stanisława, Kutno, operator maszyn i sprzętu torowego
  10. Dominiak Mariusz Janusz, Pabianice, elektomechanik
  11. Klimkiewicz Edyta Zofia, Zgierz, technik analityki medycznej
  12. Chruściel Agnieszka Anna, Zgierz, specjalista administracji publicznej
  13. Furmańczyk Natalia Ewa, Łódź, specjalista ds. logistyki
  14. Borys Jerzy, Zgierz, ekonomista
  15. Kolęda Magdalena, Zgierz, pedagog
  16. Owczarek Katarzyna, Ruda Bugaj, technik rachunkowości
  17. Majkowski Marcin Tomasz, Łódź, mechanik pojazdów samochodowych
  18. Neuman Michał Andrzej, Łódź, technik mechatronik
  19. Syncerek Joanna Agnieszka, Wiktorów, grafik komputerowy multimediów
  20. Sabela Mariusz Tomasz, Łódź, specjalista zastosowań informatyki
  21. Baraniak Monika, Zgierz, specjalista administracji publicznej
  22. Robaczyński Adrian Piotr, Łódź, technik logistyk
  23. Goździk Marcin Witold, Łódź, psycholog
  24. Placek-Kujawska Beata Urszula, Dąbrówka Strumiany, ekonomista

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 25.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 25.
Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • kutnowski,
  • łęczycki,
  • łowicki,
  • poddębicki.

Błaszczyk Przemysław Jacek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Goszczynno
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier zootechnik

Debich Krzysztof Mariusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: menedżer

Pigłowski Dariusz Andrzej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Miejsce zamieszkania: Poddębice
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: inżynier konstruktor

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 11 i Senat okręg nr 25 - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3