Juniorzy Pogoni mogli zaśpiewać: derby są nasze [ZDJĘCIA]

Pogoń Szczecin lepsza od Salosu Szczecin w Centralnej Lidze Juniorów.
Pogoń Szczecin lepsza od Salosu Szczecin w Centralnej Lidze Juniorów. Andrzej Szkocki
Pogoń Szczecin wygrała 3:0 z Salosem Szczecin w zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów. To było ciekawe widowisko

- Z wyniku jestem bardzo zadowolony, z gry nie do końca. Liczyłem na to, że zdominujemy ten mecz od początku do końca. Do przerwy tak było, po zmianie stron już nie - mówił Paweł Cretti.

Pogoń do przerwy prowadziła 2:0. Bramki zdobyli Aron Stasiak (27. minuta) i Adrian Benedyczak (36.). W drugiej części Salos zagrał odważniej. Zmarnował świetną okazję, by zdobyć kontaktowego gola. Walczył jednak dalej, ale nadziewał się na kontry. Jedną z nich kapitan Maciej Moroza zatrzymał faulem i dostał czerwoną kartkę. Po rzucie wolnym do siatki trafił Oskar Frygier (91.). Po chwili Portowcy mogli śpiewać i tańczyć na środku boiska.