Jonaszowe boisko

stez, 31 sierpnia 2004 r.
Piłkarze Wybrzeża Rewalskiego przegrali u siebie trzy z czterech spotkań. Konsekwentnie - wszystkie po 1:2. Andrzej Szkocki
Wszystkie mecze szóstej kolejki spotkań IV ligi piłkarskiej rozegrano w niedzielę. Znowu meczu na własnym boisku nie wygrali piłkarze Wybrzeża Rewalskiego.

W Rewalu trwa remont obiektów sportowych. Ubiegły sezon piłkarzy znad morza gościły Gryfice, teraz zespół Wybrzeża przeniósł się do Golczewa. Jednak - jako gospodarze - zazwyczaj przegrywają.

- Jonaszowe boisko - narzekał po przegranym meczu z KP Police Zbigniew Jóźwicki, kierownik zespołu z Rewala. - Jednak nie można wszystkiego zrzucać na stadion. Gramy słabo.

Wybrzeże przegrało aż trzy z dotychczasowych czterech spotkań rozgrywanych w Golczewie.

Tomasiewicz broni

Arkonia Szczecin aż 5:0 pokonała goleniowską Inę. Pomiędzy słupkami bramki Arkonii stanął trener Wojciech Tomasiewicz. Kilka interwencji miał wyśmienitych, jednak w ferworze walki zapomniał o zmianach. Zamiast wpuścić na murawę młodych zawodników, grał do końca podstawowym składem.

- Jak idzie, nie miesza się w składzie - powiedział tuż po meczu, ale my zostajemy przy swoim stanowisku. Jednocześnie w naszą relację ze spotkania wkradł się błąd. Do przerwy Arkonia prowadziła 1:0. W drugiej połowie strzeliła więc cztery, a nie pięć goli.

Przerwany mecz

Na stadionie w Mirosławcu arbiter przerwał spotkanie. Piłkarz Mirstalu Murat najpierw otrzymał czerwony kartonik za znieważenie słowne arbitra, a kiedy go opluł, sędzia zakończył pojedynek. W 57. minucie, przy stanie 0:0... W tabeli uwzględniliśmy walkower dla Sokoła.