Jesteś mieszkańcem gminy Kołbaskowo? Spisz się samodzielnie. Zobacz jak działa aplikacja spisowa.

Artykuł sponsorowany
W trosce o Państwa wygodę przygotowana została aplikacja internetowa, która służy do zbierania danych w ramach spisu próbnego.

Prosimy spisać się online na https://spis.gov.pl/!

Logowanie do aplikacji jest intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera oraz telefonu komórkowego, mającego połączenie z Internetem. Jeśli ktoś (np. ze względu na zaawansowany wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność) nie będzie w stanie spisać się samodzielnie, pomogą mu w tym rachmistrzowie telefonicznie.

Aplikacja spisowa, poprzez którą należy się samodzielnie spisać zamieszczona jest tutaj

Do formularza spisowego możesz zalogować się na trzy sposoby:

  • Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej – umożliwiający dostęp do aplikacji samospisu NSP za pomocą środków identyfikacji elektronicznej wydanych przez inne podmioty w ramach systemów identyfikacji elektronicznej (w szczególności Profil Zaufany oraz systemy informatyczne niektórych banków),
  • Za pomocą PESEL
  • Za pomocą kodu mieszkania, który mieszkaniec gminy otrzymał w liście Prezesa GUS (w przypadku gdy nie ma możliwości zalogowania przez Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej ani PESEL)

W przypadku pytań możecie Państwo dzwonić na infolinię spisową 22 279 99 99 wew. 8.

Wszelkie informacje na temat spisu zamieszczane są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/

Przypominamy ! Do 30 kwietnia w gminie Kołbaskowo prowadzony jest II spis próbny przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Udział w spisie próbnym jest obowiązkowy.

Spis powszechny jest jednym z najważniejszych badań statystycznych. Zaspokaja potrzeby informacyjne kraju, umożliwia szeroką charakterystykę rodzin i gospodarstw domowych. Spisy powszechne poprzedzone są spisami próbnymi, których głównym celem jest sprawdzenie i przetestowanie zagadnień metodologicznych, organizacyjnych i technicznych pod kątem wykorzystania ich w spisie powszechnym. Gmina Kołbaskowo jest jedną z szesnastu gmin w Polsce uczestniczących w II spisie próbnym.

#GłównyUrządStatystyczny #spispowszechny #spispowszechny2021 #LiczySięKażdy #SpisyPowszechne #USSzczecin #DrugiSpisPróbny #NSP2021 #Zostańwdomu #GminaKołbaskowo

Wideo

Dodaj ogłoszenie