Jedno złoto dla klubów z naszego regionu w Rzeszowie

Natalia Marszewska (z prawej) zdobyła brąz w sprincie
Natalia Marszewska (z prawej) zdobyła brąz w sprincie fot. mkl szczecin facebook
Lekkoatletyka. Za nami Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 i 20, które odbyły sie w Rzeszowie. W klasyfikacji województw Zachodniopomorskie zajęło 14. pozycję, na odległych pozycjach były też nasze kluby.

Indywidualnie najlepiej wypadła Maja Słodzińska (OSOT Szczecin), która wynikiem 1,76 m w skoku wzwyż ustanowiła rekord życiowy i zdobyła złoty medal w kategorii do 18 lat. Jedyny w Rzeszowie dla naszego regionu.