Jeden z najniżej oprocentowanych leasingów w Szczecinie, czyli leasing 105% w Volvo Auto Bruno

Materiał informacyjny Volvo Auto Bruno Szczecin
Leasing 105%, a nawet 100,6% to propozycja salonu Volvo Auto Bruno w Szczecinie. Dealer postawił wysoko poprzeczkę oferując jedne z najkorzystniejszych na rynku warunków finansowania samochodów Volvo. Jakie modele aut czekają i kto może skorzystać z oferty? - Opowiedział nam o tym Krzysztof Zaborniak, kierownik salonu Volvo Auto Bruno w Szczecinie.

Zacznijmy od tego czy teraz jest dobry czas na inwestowanie w auto? Wiele mówi się o długim czasie oczekiwania na samochód i wysokich kosztach.

W naszej filozofii samochód to narzędzie, którego zadaniem jest usprawnienie życia człowieka, dlatego zawsze jest dobry czas, by w niego zainwestować. Inwestując w auto - inwestujemy w siebie. Oczywiście można spojrzeć na temat również z innej strony. Wartość auta np. po okresie leasingu, najmu długoterminowego czy też kredytowania jest uzależniona od stopnia zużycia samochodu, przebiegu oraz wersji silnikowej i wyposażenia. Przy sprzedaży cena najprawdopodobniej będzie niższa od ceny, za którą nabyliśmy samochód. Chociaż, zauważę, że samochody Volvo mają wysoką wartość rezydualną, która jest swoistą prognozą wynikającą z popularności danego modelu. Ostatnie lata dla Volvo są bardzo dobre, jeżeli chodzi o sprzedaż samochodów nowych i używanych Volvo Selekt. Dostrzegamy bardzo duże zainteresowania naszą marką, stąd też rosnący popyt, który ma istotny wpływ na cenę samochodu po kilku latach jego użytkowania. Poza tym marki wolumenowe nie są już tak atrakcyjne cenowo jak miało to miejsce jeszcze kilka lat wstecz, dlatego nasze samochody nie muszą być wcale droższe od samochodów klasy niższej. Coraz częściej udaje się nam pozyskiwać klientów z innych marek, którzy nie do końca byli świadomi, że Volvo jest w zasięgu ich portfela.

Jeden z najniżej oprocentowanych leasingów w Szczecinie, czyli leasing 105% w Volvo Auto Bruno

A jeśli chodzi o czas oczekiwania na auto?

Czas oczekiwania na auto jest zależny od modelu, rodzaju silnika oraz wyposażenia i trwa od 3 do 12 miesięcy.

Alternatywą dla zakupu auta jest leasing. Volvo proponuje leasing 105%. Mówi się, że to aktualnie jedna z najlepszych ofert na rynku dedykowana właścicielom firm. Na czym polega jej przewaga?

Leasing 105%, a nawet 100,6% uzależniony jest od okresu leasingu wpłaty początkowej i wykupu. Importer Volvo podjął decyzję o przygotowaniu produktu finansowego na samochody Volvo z założeniem pozyskania jeszcze szerszej grupy klientów i tym samym budowania określonego portfela zamówień na kolejne miesiące. Dlatego też oferta naszego leasingu jest obecnie jednym z najniżej oprocentowanych leasingów na rynku.

Czy leasing 105 proc. obejmuje wszystkie modele Volvo?

Leasing 105% obejmuje modele S60, V60, XC60, S90, V90 i XC90 z wyłączeniem samochodów elektrycznych, oraz Plug-in Hybrid. Wpłata własna to 20% wartości pojazdu, okres obowiązywania umowy 36 miesięcy, wykup - stanowi 1% wartości samochodu. Inna możliwa oferta leasingu na rynku 100,6%, jest przy opłacie początkowej 45%, okresie leasingu 24m-ce i wykupie 19%. W naszej ofercie posiadamy również bardzo atrakcyjną cenę na model XC40 z ratą 1495 zł netto miesięcznie bez opłaty wstępnej na okres 4 lat. Jest to oferta najmu długoterminowego z możliwością wykupu pojazdu na własność.

Największe zainteresowanie budzą obecnie modele XC90, XC60 i XC40. Jakim potrzebom użytkowników odpowiadają poszczególne modele? Np. wiemy, że XC90 to świetna opcja dla tych, którzy podróżują w kilka nawet 7 osób i potrzebują dużej wygodnej przestrzeni.

Tak, model XC90 to największy SUV w naszej ofercie z dużą przestrzenią dla pasażerów i kierowcy. Nieco mniejszym od XC90 jest Volvo XC60, który w swojej klasie i segmencie jest w czołówce najchętniej wybieranych samochodów. Odpowiadając na Pani pytanie - wszystko zależy od tego, co jest najważniejsze dla przyszłego właściciela pojazdu, do jakich celów przede wszystkim będzie używane auto. Staramy się w najlepszy sposób doradzić klientom, dokładnie poznając ich potrzeby i oczekiwania. Po rozpoznaniu potrzeb jesteśmy w stanie doradzić, który model będzie spełniała oczekiwania Klienta. Przy tej okazji pragnę również zaznaczyć, że w naszej ofercie posiadamy także samochody elektryczne tj. XC40 i C40. Są dostępne w naszym salonie od ręki. Zachęcam do odwiedzenia naszego salonu w Szczecinie przy ul. Pomorskiej 115B. Mozna również umówić się na spotkanie telefonicznie pod nr 91 4 200 200.

Jeden z najniżej oprocentowanych leasingów w Szczecinie, czyli leasing 105% w Volvo Auto Bruno

Jakie udogodnienia oferują wymienione modele? Co z systemami bezpieczeństwa?

Samochody marki Volvo od zawsze kojarzą się z bezpieczeństwem. Posiadają zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, chronią użytkowników pojazdu i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Systemom bezpieczeństwa w samochodach Volvo można, by poświęcić odrębny artykuł, dlatego zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego salonu. W czasie spotkania zaprezentujemy modele i zaprosimy na jazdę testową. Wtedy najlepiej będzie można się przekonać, czy to jest samochód spełniający oczekiwania klienta.

A na co uwagę zwracają klienci? Jakie są ich opinie i komentarze na temat tych samochodów? Czy wracają do państwa z informacją zwrotną?

Klienci mają różne preferencje, jeżeli chodzi o wybór, dla jednych liczy się cena, jeszcze inni sugerują się designem, komfortem i bezpieczeństwem. Bardzo często spotykamy się z informacją od klienta, że wybór marki Volvo był właściwy. Uważamy, że jest to związane z właściwym wyborem modelu po wcześniejszej analizie potrzeb Klienta. Przekłada się to na wciąż rosnące zainteresowanie naszą marką jak i na lojalność naszych klientów. Bardzo to doceniamy.

To jak długo będziemy czekać na modele, o których rozmawialiśmy, jeśli zamówimy je w marcu?

Obecnie na model XC40 trzeba poczekać około 3-4 miesięcy, a na model z serii 60 i 90 to od 4-12 miesięcy.

Czy wszystkie formalności załatwiamy na miejscu w Szczecinie? Może uda nam się część spraw załatwić zdalnie?

Wszystkie formalności związane z zakupem samochodu załatwimy w Salonie Auto Bruno ale również możemy przeprowadzić proces sprzedaży zdalnie. Tak też się czasem dzieje, że transportujemy samochód do miejsca zamieszkania lub do firmy klienta. Posiadamy również usługę mobilnego doradcy, który przyjedzie do klienta w umówione miejsce wybranym modelem, zaprezentuje go, omówi warunki finansowania, ubezpieczenia pojazdu, załatwi wszystkie formalności związane z zakupem. Coraz częściej i chętniej klienci z takiego rozwiązania korzystają.

Jeden z najniżej oprocentowanych leasingów w Szczecinie, czyli leasing 105% w Volvo Auto Bruno

Zapraszamy Państwa do naszego salonu przy ul. Pomorskiej 115B. W tym miejscu znajduje się salon samochodów nowych jak i używanych Volvo Selekt. Drugi salon samochodów używanych posiadamy również w Ustowie 56. Tam również Państwa serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej autobruno.dealervolvo.pl, jak i mediów społecznościowych:

Auto Bruno Autoryzowany Dealer Volvo

Samochody nowe i samochody używane Volvo Selekt
ul. Pomorska 115B, 70-812 Szczecin
Tel. 91 4 200 200

Samochody używane Volvo Selekt
Ustowo 56 przy Rondzie Hakena
Tel. 91 4 200 201

Tu podaj tekst alternatywny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie