Jan Kalinowski nowym dyrektorem

  Jan Kalinowski nowym dyrektorem

  Grzegorz Drążek, 31 marca 2005 r.

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Dziewięć głosów przesądziło o wyborze dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Stargardzie.
  Najpoważniejszymi kandydatami w konkursie na dyrektora stargardzkiego SPZZOZ-u byli: dotychczasowy dyrektor Ryszard Chmurowicz, ordynator oddziału chirurgicznego w stargardzkim szpitalu Jan Kalinowski i ordynator oddziału wewnętrznego szpitala w Stargardzie Janusz Petri.

  Właśnie pośród te trzy osoby rozłożone zostały głosy powołanej przez radę powiatu komisji, która wczoraj wybierała nowego dyrektora SPZZOZ-u w Stargardzie. W pierwszym głosowaniu 6 głosów komisji otrzymał Jan Kalinowski, a po 4 Ryszard Chmurowicz i Janusz Petri.

  Do wyboru dyrektora potrzeba było 8 głosów, więc komisja ponownie głosowała.

  W kolejnej turze nie wziął już jednak udziału Janusz Petri, który zrezygnował z ubiegania się o stanowisko dyrektora. W ponownym głosowaniu Jan Kalinowski otrzymał 9 głosów, a Ryszard Chmurowicz - 6. Nowym dyrektorem stargardzkiego SPZZOZ-u został więc Jan Kalinowski, w poprzedniej kadencji samorządu radny powiatowy.

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo