IX Finał Plebiscytu „Nasze Dobre” z Pomorza – przedstawiamy laureatów

Agata Maksymiuk

Wideo

Udostępnij:
Po niemalże dwóch miesiącach zaciętej rywalizacji w plebiscycie, wyróżniliśmy Nasze Dobre – najlepsze produkty i usługi wywodzące się z Pomorza Zachodniego.

To już IX edycja prestiżowego plebiscytu „Nasze Dobre” z Pomorza organizowanego przez Głos Dziennik Pomorza. Czwartkowy wieczór w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie stanowił zwieńczenie zmagań uczestników. Spośród 45 kandydatów odznaczających się najwyższą jakością oferowanych produktów i usług niezależna kapituła wybrała 9 najlepszych. Czytelnicy Głosu z całego województwa Zachodniopomorskiego wyłonili również firmę, w której ofercie znajdziemy najpopularniejszy i najbardziej uznany produkt w całym regionie. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem smsów, a aktualny stan punktacji można było śledzić na naszej stronie.

IX gala Nasze Dobre z Pomorza, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego roku, już po raz drugi odbyło się w równie wyjątkowej przestrzeni Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Plebiscyt organizowany przez "Głos Dziennik Pomorza" z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców, dla których znak jakości Nasze Dobre jest symbolem uznania i zaufania konsumentów.

- Przez kilkanaście tygodni prezentowaliśmy na naszych łamach i portalach kilkadziesiąt fenomenalnych firm - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Dziennika Pomorza". - Dzięki temu udało nam się zaprezentować to co w naszym regionie najlepsze.

W tym roku w szranki stanęło 55 kandydatów odznaczających się najwyższą jakością oferowanych produktów i usług, niezależna kapituła wybrała 9 najlepszych. Wśród uczestników znalazło się wielu debiutantów oraz obrońcy tytułu z poprzednich edycji konkursu.

- Nasze Dobre to, to co Polskie, dlatego zawsze mocno wspieramy naszych rodzimych przedsiębiorców - mówi Piotr Kacperski, członek zarządu Centrum Handlowo Usługowego Manhattan. - W tym roku udało nam się obronić tytuł jakości Nasze Dobre. To dla nas bardzo ważne, ponieważ wierzymy, że ta nagroda będzie inspiracją do działania i rozwoju dla wielu mniejszych firm, które na co dzień współtworzą nasze targowisko. To dzięki nim nie trzeba wyjeżdżać z Polski by znaleźć się na prawdziwym Manhattanie.

Nie tylko kapituła, ale również czytelnicy Głosu wyłonili firmę oferującą najpopularniejszy produkt w województwie. Głosowanie trwało prawie dwa miesiące i odbywało się za pośrednictwem strony gs24.pl oraz sms-ów. W tym roku produktem czytelników została okiennica aluminiowa przesuwna sterowana elektrycznie w systemie inteligentny dom firmy Zielona Okiennica ze Świeszyna. Jak mówi Łukasz Kwiatkowski, właściciel firmy - nagroda zostanie przekazana na cele charytatywne, a sam znak jakości na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój działalności.

Pomysłów na wykorzystanie wyróżnienia jest wiele. - Przez dwa lata mamy prawo posługiwania się zdobytym tytułem i przyznam, że myślimy o umieszczeniu symbolu Nasze Dobre na etykietach naszego produktu - mówi Marcin Śnieżko, z firmy Brok. - Wygrana zbiegła się z wprowadzaniem nowej propozycji na rynek i na pewno dobrze ją wykorzystamy.

Wśród laureatów dziewięciu kategorii pojawiły się zarówno duże firmy jak i mniejsze działalności.

Poznaj kapitułę

W tym roku nasze zaproszenie zgodzili się przyjąć: dr hab. prof. Dariusz Zarzecki, ekonomista, kierownik Zakładu Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego, Anna Kornacka - prezes zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan, Dariusz Więcaszek - prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie, Romuald Sobieralski - prezydent Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Roman Biłas - prezes Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, Jan Czechowicz - prezes zarządu Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Maria Bartczak - dyrektor oddziału, redaktor naczelny TVP Szczecin. Skład kapituły uzupełnią przedstawiciele Głosu: Monika Madej- dyrektor działu reklamy Głosu Dziennika Pomorza, Artur Kostecki - dziennikarz Głosu.

Poznaj Laureatów

Laureaci IX edycji „Nasze Dobre” z Pomorza:

  • Wyróżnienie Czytelników - Najpopularniejszy produkt: Zielona Okiennica Łukasz Kwiatkowski, Koszalin, Okiennica aluminiowa przesuwna sterowana elektrycznie w systemie inteligentny dom
  • Budownictwo: Termex Fiber, Białogard, Ekologiczne systemy ociepleń dachów
  • Nieruchomości: Siemaszko, Szczecin, Osiedle Pod Gwiazdami
  • Wyposażenie wnętrz / Dom i ogród: Ced'or Polska Systemy Sanitarne Maciej Bielecki, Bobolice, Odpływ liniowy - łazienkowy seria Super Slim
  • Usługi dla biznesu: Wireland sp. z o. o., Bytów, Wyposażanie sklepów
  • Producent żywności / Gastronomia: Brok, Koszalin, Piwo BROK Martin - kultowe dzieło koszalińskich piwowarów
  • Handel: CHU Manhattan, Szczecin, Polska galanteria i odzież skórzana
  • Motoryzacja: Franciszek Dubnicki sp. z o.o., Koszalin, Autoryzowany serwis marki Renault i Dacia w Koszalinie
  • Zdrowie i uroda: Starmedica Sp. z o.o, Stargard, Badanie rezonansem magnetycznym i badanie tomografem Komputerowym
  • Nauka / Kultura / Czas wolny: Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk, Słupsk, Park wodny Redzikowo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie