IV liga piłkarska: Już tylko dwa zespoły z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1:2
Iskierka Szczecin - Sparta Węgorzyno 1:2 Sebastian Wołosz
Hutnik Szczecin i Rega Trzebiatów nadal wygrywają. Punkty straciły zespoły MKP Szczecinek i Darłovii Darłowo.

Hutnik bez problemów wygrał w Postominie. Wynik otworzył Emil Andrzejewski, a później po dwie bramki strzelili Bartosz Sobinek i Jakub Żelazowski.

Hutnik jest liderem, a warto podkreślić, że w trzech meczach nie stracił jeszcze bramki.

Rega też ma 9 punktów. W sobotę wygrała w Bobolicach 3:1, a gole zdobywali Adrian Rutkowski, Oskar Marcinkowski i Bartosz Guzewski. Trzebiatowianie nie zrazili się nawet tym, że już w 5. minucie stracili bramkę. Szybko wyrównali i pokazali swoją wyższość, ale bramki zdobyli w samej końcówce.

Ciekawie było w Sądowie. Biali zatrzymali współlidera po dwóch kolejkach – Darłovię, choć dla gości trafił najlepszy snajper IV ligi – Wiktor Sawicki. Stało się to jednak w 82. minucie, gdy gospodarze prowadzili 2:0 (gole: Mariusz Korcz i Sebastian Inczewski).

Na szczecińskim boisku przy ul. Topolowej Iskierka podejmowała jednego z faworytów rozgrywek – Spartę Węgorzyno. Zagrała dobry mecz, ale przegrała 1:2. Po spotkaniu z pracy na stanowisku trenera zrezygnował Krzysztof Sobieszczuk, a jego dymisja została przyjęta przez zarząd klubu. Z Iskierką żegna się też trener bramkarzy Zbigniew Długosz. Działacze w tygodniu wybiorą nowego szkoleniowca.

Wyniki 3. kolejki: Rasel Dygowo – Błękitni II Stargard 4:2, Sokół Karlino – Orzeł Wałcz 1:0, Biali Sądów – Darłovia Darłowo 2:1, Vineta Wolin – Olimp Gościno 2:0, Gryf Kamień Pomorski – Ina Goleniów 5:0, Iskierka Szczecin – Sparta Węgorzyno 1:2, Mechanik Bobolice – Rega Trzebiatów 1:3, Wieża Postomino – Hutnik Szczecin 0:5, Polonia Płoty – MKP Szczecinek 1:1, Lech Czaplinek – Leśnik Manowo 1:0.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani