IV liga piłkarska. Dąb śrubuje rekord. kto go zatrzyma?

Hutnik Szczecin (pomarańczowe koszulki) zremisował na swoim boisku z Orłem Wałcz. Hutnik Szczecin Facebook
Już w 3. minucie Piotr Rymar wykorzystał rzut karny i lider z Dębna prowadził w Goleniowie 1:o. Ina zmuszona była grać odważniej i w samej końcówce I połowy doprowadziła do remisu (Michał Jutkiewicz).

Po zmianie stron - były szanse po obu stronach, a tuż przed końcem gola na wagę 11. wygranej w sezonie zdobył Mateusz Niedźwiecki.

Dąb nadal zachwyca, a Ina nadal nie może odzyskać mocy, którą prezentowała w poprzednich sezonach. Była to drużyna szalenie groźna na swoim boisku, gdzie strzelała dużo bramek i solidnie punktowała. W tym sezonie zespół z Goleniowa spisuje się źle i na razie jest najsłabszą ekipą z okręgu szczecińskiego w zachodniopomorskiej IV lidze.

W 11. kolejce bez niespodzianek w meczach czołówki. Dąb wygrał, ale punktowały też Gwardia Koszalin, Flota Świnoujście i Vineta Wolin, która pokonała Białych Sądów, czyli drużynę z kilkoma doświadczonymi graczami.

Wyniki 11. kolejki: Ina Goleniów - Dąb Dębno 1:2, Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2:2, Vineta Wolin - Biali Sądów 2:0, Flota Świnoujście - Sokół Karlino 5:0, Błękitni II Stargard - Chemik Police 1:2, Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3:2, Leśnik Manowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1:3, Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 3:1, Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 2:1, Zefir Wyszewo - Wieża Postomino 0:2.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani