Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA. Dla nas liczy się przyszłość

Katarzyna Chybowska
Katarzyna Chybowska
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA znajdziecie w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 40/55-58.
Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA znajdziecie w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 40/55-58. archiwum prywatne
DERMALOGICA Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Koszalinie po raz kolejny udowadnia, że tym, co liczy się dla nich najbardziej, jest dobro pacjenta i ciągły rozwój gabinetu. Za sukcesem tego wyjątkowego miejsca stoi jego założycielka Edyta Słupczewska.

- Z każdym rokiem, co mnie bardzo cieszy, gabinetowi sukcesywnie przybywa pacjentów, personelu, urządzeń i usług, zatem decyzja o powiększeniu przestrzeni była nieunikniona- komentuje kolejny remont Edyta Słupczewska. - Powierzchnia odnowionego gabinetu ma około 150 metrów kwadratowych, co przekłada się na pięć komfortowych pomieszczeń zabiegowych, osobną strefę znieczuleń plus recepcję i wygodną strefę wypoczynku dla pacjentów. Wszystko to wpływa na poprawę jakości naszych usług.

Mimo osiągniętego sukcesu, pracownicy Instytutu nie osiadają na laurach i cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, zarówno na szkoleniach branżowych, jak i w obsłudze klienta.

- Moim priorytetem jest by wszystko, z czym spotyka się nasz pacjent, po przekroczeniu progu Dermalogica było na bardzo wysokim poziomie- podkreśla nasza rozmówczyni.

Październik to jeden z gorętszych okresów w branży beauty - „porządki” po lecie, przygotowanie do świąt i sylwestra, sprawiają, że drzwi w Instytucie się nie zamykają.

- Jesień to moja ulubiona pora roku, jeśli chodzi o możliwości, jakie daje medycyna estetyczna oraz kosmetologia high-tech. W Instytucie dysponujemy naprawdę dużymi możliwościami, jeśli chodzi o poprawę jakości skóry i doprowadzenie jej do niemalże idealnego stanu. Laser Alma Harmony PRO to jeden z najnowocześniejszych laserów na świecie. Głowica Dye-VL idealnie sprawdza się w przypadku usuwania naczynek, rumienia, trądziku różowatego, przebarwień czy poprawy gęstości skóry. Bardzo lubię zaczynać od niego pracę z pacjentem, ponieważ za pomocą tylko 1 technologii jestem w stanie zlikwidować aż 3 różne problemy skórne - naczynka, przebarwienia, a przy okazji odmłodzić skórę - poleca Edyta Słupczewska z Dermalogica.

Kolejnym godnym uwagi urządzeniem jest iPixel, czyli laser frakcyjny ablacyjny, który pozwala likwidować pory skórne, blizny, wygładzać powierzchnię skóry oraz służy do tak zwanego resurfacingu, czyli odmłodzenia oraz poprawy jakości skóry. Podobna sytuacja jest z głowicą Clearlift, laserem frakcyjnym nieablacyjnym, który pozwala odmładzać oraz zagęszczać skórę od wewnątrz nie uszkadzając naskórka. Jest to jeden z nielicznych laserów, który przy tak rewelacyjnych efektach kompletnie nie wyłącza pacjenta z życia codziennego i po jego wykonaniu można od razu wrócić do pracy.

To tylko ułamek z szerokiej oferty Instytutu, która cały czas, co warto podkreślić, się poszerza.

- Nie byłabym sobą, gdybym nie posiadała planów krótko oraz długoterminowych na rozwój. Od dłuższego czasu staram się wyjeżdżać na kongresy, workshopy czy sympozja naukowe. Szczególnie cenię sobie możliwości, jakie niosą za sobą zagraniczne sympozja, na których lekarze z całego świata wymieniają się doświadczeniami - dodaje właścicielka. - Warto więc do nas zaglądać, szykują się bowiem kolejne nowości.

Znamy nową listę obostrzeń

Wideo

Materiał oryginalny: Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA. Dla nas liczy się przyszłość - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie