Innowacyjne technologie w pralkach

Artykuł sponsorowany usterka.pl
Innowacyjne technologie zyskują na popularności. Coraz więcej użytkowników chce, aby sprzęt, który znajduje się w ich domu, był odpowiedzią na wszystkie potrzeby oraz szybki tryb życia. Jakie nowoczesne rozwiązania proponują producenci pralek?

Pralka indukcyjna

Podstawowym sposobem zasilania sprzętów AGD jest podłączenie ich do sieci elektrycznej za pomocą przewodów. Producenci prześcigają się jednak w kolejnych innowacjach, które mają za zadanie zwiększyć komfort użytkowania ich urządzeń.

Tak właśnie wzorem innych sprzętów zrodził się pomysł pralki indukcyjnej SWASH Air Wash. Maszyna została skonstruowana w taki sposób, aby móc umieścić ją w dowolnym miejscu. Użytkownik nie musi martwić się o dopływ wody, podłączenie do systemu kanalizacyjnego czy przewody elektryczne.

Ta innowacyjna pralka wyposażona jest w obrotową głowicę, dzięki czemu może być ładowana zarówno z przodu, jak i od góry. Wbudowane kanały powietrzne wpuszczające do wnętrza bębna gorące powietrze, odpowiadają za efektywne czyszczenie ubrań.

SWASH Air Wash zapewnia łatwość obsługi. Ponadto dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi umożliwia sterowanie i zarządzanie cyklem prania bezpośrednio z aplikacji na smartfonie.

Ma być odpowiedzią na potrzeby młodych dorosłych, którzy nie zawsze mają odpowiednią ilość miejsca w mieszkaniach na pralkę i suszarkę. Wszystko to zamknięte w stylowej obudowie, która świetnie wkomponuje się w większość wnętrz.

Uniwersalny aneks kuchenny

Minimalizm od dawna jest w cenie. Trend ten dostrzegli również producenci sprzętów gospodarstwa domowego. Przykładem jednego z ciekawszych projektów jest uniwersalny aneks kuchenny Moshi.

Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które z pewnością sprawdzi się w mieszkaniach o ograniczonej powierzchni. Stanowi połączenie pralki, zmywarki, kuchenki indukcyjnej, lodówki oraz zlewozmywaka. Poszczególnymi urządzeniami można sterować za pomocą wygodnego, interaktywnego panelu dotykowego.

Uniwersalny aneks kuchenny Moshi to sposób na oszczędność miejsca oraz efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki niemu wykonywanie większości obowiązków domowych odbywa się w jednym miejscu, co również pozwala na oszczędność czasu.

Wiele innowacji dotyczących pralek opiera się na rozwiązaniach przystosowanych do niewielkich powierzchni. Często są to również urządzenia mobilne, które można ustawić oraz użytkować w dowolnym miejscu. Czy naprawa pralek tego typu będzie skomplikowana? Niekoniecznie, producenci dbają o to, aby ich urządzenia były funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze i usuwaniu ewentualnych usterek przez specjalistów.  

Dodaj ogłoszenie